Держвиконслужба упродовж минулого тижня стягнула 18,4 млн грн заборгованості із зарплати

4 листопада 2021, 13:35Новини141

Этот материал также доступен на русском

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули 552,7 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 38 621 працівнику.

  • Посилання скопійованоlink copied

Органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції упродовж минулого тижня стягнули на користь 1 589 працівників 18,4 млн грн заборгованості із заробітної плати, – повідомляє прес-служба відомства.

Найбільшу суму – 2,9 млн грн – стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Дніпропетровській області з Державного підприємства «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» на користь 367 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавче провадження відкрито у жовтні 2021 року.

1,4 млн грн на користь 10 працівників стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції в місті Києві з Акціонерного товариства «Київський завод «Радар». Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкрито у липні 2021 року.

Органи державної виконавчої служби у Луганській області стягнули з районного комунального підприємства «Старобільськвода» – 500,2 тис. грн на користь 72 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Виконавчі провадження відкрито у вересні 2021 року.

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції України стягнули 552,7 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 38 621 працівнику.

 

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника