Депутати пропонують виділити 3 млрд гривень на підтримку бізнесу в “червоних” зонах

10 листопада 2021, 09:42Новини114

Этот материал также доступен на русском

Відповідна сума грошей піде на здійснення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв`язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів.

  • Посилання скопійованоlink copied

Виділити 3 млрд гривень на підтримку бізнесу в “червоних” зонах епідемічної небезпеки пропонують парламенту 29 нардепів, йдеться в законопроєкті №6297, пишуть “Українські новини”.

Згідно з пояснювальною запискою, передбачається, що шляхом перевиконання у січні-жовтні планових показників надходжень до доходної частини державного бюджету на 2021 рік податку на прибуток підприємств, рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів і за спеціальне використання води, а також податку на додану вартість вироблених в Україні товарів (робіт, послуг) існує можливість збільшення видатків загального фонду держбюджету-2021 за новою бюджетною програмою Міністерства економіки – “Надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених із метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” на 3 млрд гривень.

Відповідна сума грошей піде на здійснення соціальної підтримки застрахованих осіб у зв`язку із запровадженням на території окремих регіонів обмежувальних протиепідемічних заходів, що призвели до тимчасової зупинки діяльності бізнесу, а також стимулювання суб`єктів господарювання та найманих працівників до вакцинації.

Серед ініціаторів законопроєкту – більшість депутатів фракції “Слуга народу”, у т.ч. Давид Арахамія, Андрій Мотовиловець, Олена Шуляк.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро