Частка непрацюючих кредитів у банках скоротилася до 32,7%

1 грудня 2021, 17:32Новини252

Этот материал также доступен на русском

З початку року зниження частки NPL становило 8,4 п.п.

  • Посилання скопійованоlink copied

У банківському секторі України частка непрацюючих кредитів (NPL) станом на 1 листопада 2021 р. скоротилася до 32,7% проти 33,3% на 1 жовтня, повідомляє пресслужба НБУ, зазначає Investory News.

“Частка непрацюючих кредитів (NPL) у банківському секторі станом на 1 листопада скоротилася до 32,7% проти 33,3% на 1 жовтня”, — йдеться у повідомленні.

Так, із початку року зниження частки NPL становило 8,4 п.п. (58,2 млрд грн в абсолютному значенні) і сталося у банках усіх груп.

У березні 2021 року НБУ почав щомісяця оприлюднювати статистичні дані щодо розподілу непрацюючих кредитів, наданих підприємствам у національній та іноземній валютах, за розміром суб’єкта господарювання та видами економічної діяльності.

Як зазначається, згідно з даними Нацбанку, частка непрацюючих кредитів (NPL) в українських банках скоротилася з 48,4% (на 1 січня 2020 р.) до 41% (на 1 січня 2021 р.).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НБУ

Статті • Влада i люди
Якщо намагатися пришвидшити темпи економічного зростання нацбанківськими інструментами, ми отримаємо або інфляцію, або бульбашки на фінансових ринках

НБУ

Статті • Влада i люди
Чи можна збільшити обсяги іпотечного кредитування без навантаження на державний бюджет?

НБУ

Статті • Влада i люди
Набувши популярності серед молоді, кешбек як інструмент підвищення лояльності невдовзі може зникнути з українського фінансового ринку

НБУ

Статті • Влада i люди
Чому державні банки готові підтримувати програму

НБУ

Статті • Влада i люди
1 липня минув рік, як Національний банк став регулятором для небанківських фінансових установ

Законодавство

Статті • Влада i люди
Законопроєкт «Про кредитні спілки», зареєстрований під № 5125, 1 червня 2021 року був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні та прийнятий за основу