Binance підозрюють в обмані американських регуляторів

6 березня 2023, 17:17Новини202

Этот материал также доступен на русском

Хоча компанія працювала переважно з хабів у Китаї та Японії, приблизно 20% її клієнтів були мешканцями США

  • Посилання скопійованоlink copied

Заснована влітку 2017 року компанія Binance швидко перетворилася на одну з найбільших у світі бірж цифрових валют. Проте попри зростання в неї почали виникати й певні проблеми. Журналісти The Wall Street Journal нібито отримали доступ до внутрішніх документів компанії та запідозрили її в обмані американських регуляторів.

Редакція MC.today переказує подробиці.

Хоча компанія працювала переважно з хабів у Китаї та Японії, приблизно 20% її клієнтів були мешканцями США. Щоби уникнути регуляторних проблем, криптобіржа створила локальну платформу Binance.US, яка повинна була обслуговувати американських користувачів. Цей підрозділ відкрили в партнерстві з BAM Trading – маркет-мейкером, котрий контролював гендиректор криптобіржі Чанпен Чжао. Він нібито не надав усієї інформації про зв’язки американського представництва з материнською компанією та попри заборону мав доступ до особистих даних власників цифрових активів зі США.

Платформу Binance.US позиціювали як автономну ліцензовану компанію, яка мала право працювати під брендом Binance, але була б повністю незалежною від бізнесів Чжао. Втім, біржі спільно керували коштами та навіть створили дочірню компанію, яка займалася купівлею та продажем криптовалют. Також відомо, що принаймні один раз у 2019 році торгівлю на американській платформі відкрив співробітник шанхайського офісу.

Якщо регулятори в США доведуть, що Binance контролює американську компанію, криптобіржу можуть звинуватити в приховуванні основної фінансової інформації від клієнтів та спробах обійти законодавство.

Представники компанії визнали, що в перші роки її роботи дійсно могли виникати проблеми в питаннях контролю платформи, проте вони готові співпрацювати з регуляторними та правоохоронними органами. Також в Binance розуміють можливі репутаційні ризики, які можуть вплинути на її позиції в США.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Контролюючий орган інформує нового власника про податкові зобов'язання після отримання даних про зміну власності

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Державна політика має бути спрямована на перенаправлення грошових потоків в бюджет у цивілізований спосіб

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Спільнота творців не має наміру сидіти склавши руки, спостерігаючи, як Копіпастор краде та заробляє на чужих авторських правах

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного