Проблемні борги

«Антонов» удвічі зменшить заборгованість перед держбюджетом

22 квітня 2021, 18:29Новини224

Наразі заборгованість «Антонова» перед державою становить близько 424 мільйонів гривень.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державне підприємство «Антонов», яке входить до складу Укроборонпрому, передасть свою будівлю в управління Вищого антикорупційного суду (ВАКС) з метою реструктуризації своєї заборгованості перед державним бюджетом України. Відповідне рішення ухвалив Кабінет Міністрів України 21 квітня, зазначає Укроборонпром.

Так, наразі заборгованість «Антонова» перед державою становить близько 424 мільйонів гривень. Вона виникла внаслідок випуску у 2009 році ДП «Київський авіаційний завод «Авіант», правонаступником якого є ДП «Антонов», облігацій на суму 858 млн грн під державні гарантії.

Як зазначається, на виконання розпорядження КМУ ДП «Антонов» передасть свою будівлю площею 4 285,70 кв. м, що знаходиться на проспекті Перемоги, 41, в управління ВАКС. Це дасть можливість зменшити заборгованість авіапідприємства майже вдвічі: згідно з незалежною оцінкою, ринкова вартість згаданої нежитлової будівлі становить майже 213 млн грн (з ПДВ).

«Ця будівля ніколи не використовувалася у виробничих цілях і фактично була непрофільним активом для ДП «Антонов», що потребувало чималих коштів на її утримання. Завдяки рішенню Уряду Вищий антикорупційний суд отримає необхідні приміщення, а авіапідприємство зменшить свої борги», – зазначив заступник генерального директора Укроборонпрому з управління активами Мустафа Найєм.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Збиткові держпідприємства часто не можуть ініціювати провадження у справах про банкрутство через відсутність коштів на сплату судового збору та авансування витрат арбітражного керуючого

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
У чому причина збитковості держпідприємств та як приватизація може змінити цю ситуацію

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Євробондове фіаско як продовження провальної боргової політики УЗ

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
За сьогоднішніх умов державні підприємства мають можливість для широкого кола маніпуляцій

Державні підприємства

Статті • Банкрутство
Лише за перші 4 місяці 2021 року в СЕТАМі опублікували лотів на суму близько 10 млрд грн. А продали - на 1,6 млрд грн.

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні