Проблемні борги

Альфа-Банк Україна пропонує клієнтам зменшити розмір щомісячного платежу за кредитом

7 вересня 2022, 15:24Новини695

Этот материал также доступен на русском

При цьому термін до повного погашення заборгованості, має бути більше, ніж 3 місяці

  • Посилання скопійованоlink copied

Внаслідок війни чимало українців опинились у скрутному фінансовому становищі і тому не можуть своєчасно або у повному обсязі виконувати зобов’язання по своїм кредитним угодам. Для зменшення фінансового навантаження на клієнтів, Альфа-Банк Україна (незабаром Sense Bank) надає можливість реструктуризувати заборгованість – адаптувати умови наявного кредиту під можливості клієнта в умовах воєнного часу, зменшивши щомісячний платіж чи подовжуючи його термін. Процес оформлення програми дуже простий – у декілька натискань онлайн в цифровому банку Sense SuperApp.

«Наразі одним з найпоширеніших запитів серед клієнтів є саме реструктуризація кредитної заборгованості. Для кожного клієнта Альфа-Банк Україна розробляє індивідуальну програму реструктуризації, завдяки якій можна збільшити термін дії кредиту, зменшити розмір щомісячного платежу або змінити відсоткову ставку за кредитом. Оформити програму клієнт банку може онлайн за 5 хвилин в мобільному додатку Sense», – зазначає Роберт Дзялак, операційний директор, член Правління Альфа-Банку Україна.

Переваги реструктуризації для клієнтів:

  • Індивідуальна пропозиція для кожного клієнта;
  • Можливість безкоштовно достроково погасити кредит;
  • Оформлення програми за декілька хвилин онлайн;
  • Можливість зберегти наявну кредитну історію, адже ігноруючи регулярні платежі – автоматично зменшується шанс у майбутньому взяти кредит в одному з представлених на ринку банків;
  • При оформленні програми реструктуризації внесення платежу не є обов’язковим.

Скористатись пропозицією від Альфа-Банку Україна можуть клієнти, якщо за кредитом з’явилась прострочка і заборгованість за кредитом готівкою чи кредитною карткою становить від 10 000 гривень. При цьому термін до повного погашення заборгованості, має бути більше, ніж 3 місяці.

Крім того, у рамках оновлення цифрового банку Sense SuperApp, при оформленні онлайн програми реструктуризації за кредитною карткою, клієнти можуть зменшити розмір щомісячного платежу та подовжити термін його дії, не переоформлюючи кредитний договір, а оформивши розстрочку у рамках існуючого договору за декілька хвилин без жодних документів.

Для оформлення програми реструктуризації онлайн в цифровому банку Sense SuperApp необхідно, отримавши сповіщення в додатку Sense, ознайомитись з запропонованими умовами та натиснути кнопку “Реструктуризувати”. Після оформлення реструктуризації по кредиту готівкою всі необхідні документи автоматично будуть надіслані на електрону адресу клієнта. Крім того, підписати угоду можна у будь-якому відділенні Альфа-Банку Україна.

З детальною інформацією про програму реструктуризації кредитної заборгованості для клієнтів Альфа-Банку Україна можна ознайомитись за посиланням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону