Проекти та інновації

Альфа-Банк уклав першу форвард-угоду з фізособою

27 квітня 2021, 13:13Новини197

Этот материал также доступен на русском

«Альфа-Банк Україна» першим серед українських банків здійснив угоду форвард з фізичною особою та запропонував відповідний фінансовий продукт.

  • Посилання скопійованоlink copied

За даними банку, відтепер клієнти-фізичні особи зможуть здійснювати форвардні угоди, що надають їм можливості страхування валютних ризиків, – повідомляє Фінансовий клуб.

Форвардні угоди – це угоди, за якими клієнти фіксують курс купівлі або продажу валюти у майбутньому. Форвардні угоди можуть бути як з поставкою валюти, так і без її поставки (розрахункові).

«Хеджування валютних ризиків – це нова для фізичних осіб можливість застрахуватись від валютних коливань та отримати додатковий заробіток при укладанні форвардних угод. Ми раді стати першим банком, що запропонував цей фінансовий інструмент, і надалі розвиватимемо лінійку продуктів для всіх сегментів клієнтів, зокрема й у рамках подальшої лібералізації валютного законодавства», – зазначила директорка з ринків капіталу Альфа-Банку Тетяна Попович.

Укладання форвардних угод з фізичними особами стало можливим завдяки подальшій лібералізації валютного ринку та ухваленню постанови НБУ №3 від 15 січня 2021 року, яка дозволяє фізособам дозволено здійснювати форвардні операції за гривні.

Альфа-Банк входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і об’єктом критичної інфраструктури. На 1 січня 2021 року роздрібна мережа банку включала 210 відділень та 706 банкоматів. Банк обслуговує 1,5 млн клієнтів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Після початку війни та запровадження воєнного стану законодавець змінив правове регулювання сфери кредитування

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Заява має подаватися до органу, яка у даний момент здійснює кримінальне провадження: під час досудового розслідування — до слідчого чи прокурора, а під час судового провадження —…

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Законодавство передбачають більш ніж достатню кількість важелів та ефективних правових інструментів, якими може скористатися кредитор при здійснені захисту своїх майнових прав

Фінансові компанії

Статті • Стягнення боргiв
Як буде змінюватися ринок NPL в 2021 році, і чому одним з його драйверів стане продаж кредитних портфелів держбанків.