Огляд ЗМІ

Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України

24 серпня 2023, 17:00Новини161

Прем’єр-міністр у своєму привітанні подякував кожному захиснику та захисниці, які зі зброєю в руках боронять рідну землю

  • Посилання скопійованоlink copied

У Києві, на Софійській площі, відбулися офіційні заходи з нагоди Дня незалежності України.

У церемонії взяли участь Президент України Володимир Зеленський, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль, Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук, керівник Офісу Президента України Андрій Єрмак, секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов, українські воїни та представники іноземних держав.

«Українську незалежність з українських рук ми не випустимо. Ми всі обʼєднані цим відчуттям. Пам’ятаємо, через що пройшов український народ. Бачимо, що загрожує. Б’ємося з ворогом. І знаємо, що ми вміємо. Уміємо перемагати! І переможемо!» — сказав Президент України.

Прем’єр-міністр у своєму привітанні подякував кожному захиснику та захисниці, які зі зброєю в руках боронять рідну землю.

«Дякую волонтерам, рятувальникам, медикам та вчителям. Дякую енергетикам та комунальникам. Кожен на своєму місці робить все що може, аби день перемоги настав якнайшвидше. Разом ми велика сила, яка рухає Україну вперед. Разом вистоїмо, переможемо, відбудуємо», — зазначив Денис Шмигаль.

Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України Прем’єр-міністр взяв участь в офіційних заходах з нагоди Дня незалежності України

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні