За півроку бізнес отримав в управління від АРМА активів на мільярд

10 серпня 2021, 11:39Новини298

Держава не витрачає кошти на проведення оцінки арештованих активів перед передачею їх в управління, відповідні витрати здійснюються за рахунок відібраних переможців конкурсів.

  • Посилання скопійованоlink copied

За перші шість місяців 2021 року український бізнес отримав у комерційне користування арештованих активів на 1 млрд грн, поінформували в агентстві з розшуку та менеджменту активів (АРМА), – повідомляє finance.ua.

При цьому в цілому з 2020-го по перше півріччя 2021 року вартість переданих в управління арештованих активів досягла майже 3 млрд грн.

АРМА оголосило 167 публічних конкурсів з метою відбору професійних керуючих для активів.

Серед відібраних переможців – 10 великих компаній, які отримали у тимчасове користування, зокрема, нафтопродуктопровід, готельно-ресторанний комплекс, річкові баржі, об’єкти нерухомості в Запоріжжі та ін.

В агентстві нагадали, що держава не витрачає кошти на проведення оцінки арештованих активів перед передачею їх в управління, відповідні витрати здійснюються за рахунок відібраних переможців конкурсів.

З 2020 року АРМА ввело практику незалежного рецензування звітів про оцінку, що дозволяє встановити більш об’єктивну вартість арештованих активів.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?