З початку податкової амністії українці заплатили 1,5 млн гривень до держбюджету

27 вересня 2021, 10:10Новини274

Этот материал также доступен на русском

Під амністію можуть потрапляти активи в Україні або за кордоном, придбані в рахунок доходів, що не були задекларовані за будь-який податковий період станом на 1 січня 2021 року.

  • Посилання скопійованоlink copied

Про це йдеться в повідомленні Державної податкової служби, – передають Українськi Новини.

Зазначається, з 1 вересня 2021 розпочато кампанію одноразового (спеціального) добровільного декларування активів фізичних осіб, яка триватиме до 1 вересня 2022 року.

“З початку вересня громадянами, які скористалися одноразовою добровільним декларуванням, до державного бюджету вже сплачено понад 1,5 млн гривень”, – повідомляють в податковій.

Вказується, що фізичні особи, які мають намір відповідно до цього закону скористатися правом на одноразову добровільне декларування, звертаються в банк для відкриття поточного рахунку зі спеціальним режимом використання (спеціального рахунку) і розміщення готівкових коштів у національній та іноземних валютах, банківських металів (з фізичною поставкою).

Закони про податкову амністію стосуються стимулювання детінізації доходів та підвищення податкової культури громадян шляхом введення добровільного декларування фізичними особами належних їм активів і сплати одноразової збору в бюджет.

Закони пропонують податкову амністію зі ставкою спеціального збору на одноразове декларування 5% для валютних цінностей, розміщених на банківських рахунках в Україні, і інших активів в Україні, а також за ставкою 9% для валюти на банківських рахунках і інших активів, які перебувають закордоном.

Під амністію можуть потрапляти активи в Україні або за кордоном, придбані в рахунок доходів, що не були задекларовані за будь-який податковий період за станом на 1 січня 2021 року.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі