За кордоном

З міркувань безпеки: співробітникам Кремля наказали позбутись iPhone, – ЗМІ

20 березня 2023, 14:26Новини229

Этот материал также доступен на русском

Зазначається, що можливо, Кремль навіть закупить нові “безпечні” телефони для своїх співробітників, щоб полегшити їм відмову від американської техніки.

  • Посилання скопійованоlink copied

Співробітники адміністрації президента росії отримали вказівку до кінця березня замінити телефони iPhone на смартфони інших марок і з іншою операційною системою, через те що за допомогою гаджетів “західні фахівці” можуть шпигувати за російським вищий керівництвом.

Про це повідомляють російські ЗМІ, – пише Прямий.

“iPhone – все. Або викинути, або дітям віддати. Це за березень доведеться зробити всім”, – було сказана на семінарі для співробітників внутрішньополітичного блоку адміністрації Путіна, який відбувся на початку березня в Підмосков’ї.

За словами джерел видання, вимога відмовитися від iPhone пов’язана з міркуваннями безпеки – у Кремлі вважають, що ці гаджети більшою мірою схильні до злому і шпигунства з боку західних фахівців порівняно з іншими смартфонами.

Співробітникам адміністрації путіна рекомендували купувати телефони з операційними системами Android, її китайськими аналогами або “Аврора”, яка є російським аналогом відомих операційних систем.

Зазначається, що можливо, Кремль навіть закупить нові “безпечні” телефони для своїх співробітників, щоб полегшити їм відмову від американської техніки.

Також повідомляється, що рекомендації позбутися iPhone отримають і чиновники регіональних внутрішньополітичних блоків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?