Віце-прем’єр-міністр України провів нараду щодо виконання Державного оборонного замовлення

30 червня 2021, 14:45Новини1310

Під час засідання обговорили хід закупівель озброєння і військової техніки, а також наявні проблеми та шляхи їх розв’язання

  • Посилання скопійованоlink copied

29 червня Віце-прем’єр-міністр України – Міністр з питань стратегічних галузей промисловості України Олег Уруський з метою оцінки поточної ситуації з виконанням Державного оборонного замовлення (ДОЗ) у 2021 році провів нараду з основними замовниками.

Під час засідання обговорили хід закупівель озброєння і військової техніки, а також наявні проблеми та шляхи їх розв’язання.

“Складнощів з реалізацією ДОЗ додає той факт, що 2021 рік є перехідним, оскільки набув чинності Закон України “Про оборонні закупівлі”. Водночас, відповідно до прикінцевих положень даного закону, здійснення закупівель товарів і послуг оборонного призначення, які розпочаті до набуття чинності новим законом, до кінця 2021 року відбуватиметься згідно з положеннями Закону України “Про державне оборонне замовлення”, – зазначив Віце-прем’єр-міністр України.

Окрім того, як наголошували під час наради майже всі державні замовники, уже в перші місяці дії Закону України “Про оборонні закупівлі” виявили потребу внесення до нього змін.

За підсумками наради Олег Уруський висловив переконання, що найближчим часом ситуація зміниться і всі замовники вже у 2022 році здійснюватимуть закупівлі за новим законодавством у плановому режимі.

Очільник Мінстратегпрому також наголосив на важливості вжиття всіх необхідних кроків для безумовного і своєчасного виконання ДОЗ.

Нагадаємо, РНБО України в березні 2021 року ухвалила рішення “Про основні показники державного оборонного замовлення на 2021 рік та 2022, 2023 роки”, яке було введено в дію Указом Президента 30 березня цього року. 2 квітня Кабінет Міністрів України на виконання цього рішення схвалив показники ДОЗ на ці роки, а 23 квітня Комітет ВРУ з питань національної безпеки, оборони та розвідки погодив їх.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Попри війну, майно з "оборонки" переходить у чужу власніть, на землі заводів з’являються ЖК, їхні глави за держгроші орендують транспорт у самих себе

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Ми будемо використовувати всі доступні правові інструменти, щоб відновити справедливість, повернути державні землі законному користувачу та використовувати їх на благо країни.

Укроборонпром

Статті • Банкрутство
Керівник департаменту з питань банкрутства Міністерства юстиції України Владислав Філатов прокоментував окремі положення законодавства щодо реформування Укроборонпрому

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні