ВАКС дозволив Труханову не носити електронний браслет

20 липня 2023, 12:34Новини156

Этот материал также доступен на русском

Наразі вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про повторне накладення процесуальних обовʼязків на Труханова.

  • Посилання скопійованоlink copied

Вищий антикорупційний суд не продовжив строки обов’язків, покладених на міського голову Одеси Геннадія Труханова.

Про це повідомляє пресслужба Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, – пише БЦ.

“Колегія суддів ВАКС не розглянула клопотання прокурора САП про продовження обов’язків, покладених на одного з обвинувачених у справі Одеського “Краяну”, а саме міського голову Одеси”, – йдеться у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо звернення до суду з клопотанням про повторне накладення процесуальних обовʼязків на Труханова.

Наступне засідання у справі призначено на 26 липня.

Апеляційна палата Вищого антикорупційного суду (ВАКС) обрав запобіжний захід для міського голови Одеси Геннадія Труханова у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення 13,42 млн грн застави. Згодом за нього було внесено заставу та покладено відповідно процесуальні обовʼязки, зокрема носіння електронного засобу контролю.

Нагадаємо, наприкінці квітня Вищий антикорупційний суд (ВАКС) змінив запобіжний захід для міського голови Одеси Геннадія Труханова у справі заводу “Краян” із особистого зобов’язання на заставу у розмірі 30,87 млн грн. Таким чином колегія суддів лише частково задовольнила клопотання прокуратури, яка просила взяти Труханова під варту.

У цій справі одеський міський голова та інші особи обвинувачуються у заволодінні коштами бюджету у сумі понад 92 млн грн внаслідок реалізації схеми придбання у комунальну власність приміщення адміністративного корпусу колишнього заводу “Краян” за вдвічі завищеною ціною.

У липні 2019 року Малиновський суд Одеси оголосив виправдальний вирок усім фігурантам справи. У лютому 2021 року Апеляційна палата ВАКС скасувала цей вирок.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?