Уряд виділяє ₴515 мільйонів на Національне військово-меморіальне кладовище

23 лютого 2024, 16:53Новини170

Этот материал также доступен на русском

Національне військово-меморіальне кладовище стане центральним місцем, де кожен зможе віддати шану полеглим героям нашої Батьківщини

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет міністрів виділяє 515 мільйонів гривень на будівництво та функціонування Національного військово-меморіального кладовища в 2024 році.

Про це Прем‘єр-міністр Денис Шмигаль повідомив під час виїзного засідання уряду на Львівщині, передає кореспондент Укрінформу.

«На порядку денному сьогодні (23 лютого – ред.) маємо ключове рішення щодо створення Національного військово-меморіального кладовища. Затверджуємо порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті. Мова йде про 515 мільйонів гривень, які ми виділяємо на будівництво та функціонування в цьому році», – зазначив глава українського уряду.

Він підкреслив, що Національне військово-меморіальне кладовище стане центральним місцем, де кожен зможе віддати шану полеглим героям нашої Батьківщини.

«Це буде особливе місце, де перетинаються скорбота, гордість, біль, повага, безмежна вдячність та вічна пам’ять. Для Міністерства ветеранів ми ставимо це одним з головних завдань на цей рік», – резюмував Шмигаль.

Теги
Теги

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні