Уряд призначив в.о. голови “ГарПока”

15 листопада 2021, 14:26Новини649

Этот материал также доступен на русском

Він виконуватиме обов`язки директора з 15 листопада й до призначення в установленому порядку очільника компанії.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабмін призначив виконувачем обов`язків директора держпідприємства “Гарантований покупець” (ДП “ГарПок”) Вадима Улиду, пише “БізнесЦензор” з посиланням на розпорядження уряду, зазначає Finbalance.

Він виконуватиме обов`язки директора з 15 листопада й до призначення в установленому порядку очільника компанії.

Так, Улида був заступником голови Міненерговугілля з середини березня до кінця листопада 2014 року. Його звільнили з посади за погодження заявок компаній “ДТЕК” та “Енергомережі” на імпорт електроенергії з Росії, що в уряді вважають перевищенням повноважень. Цим компаніям дозволено імпорт електроенергії з Єдиної енергетичної системи Росії до 1,5 тис. МВт кожної, пише Інтерфакс-Україна.

Улида також працював заступником директора департаменту зовнішньоекономічних зв`язків та міжнародного співробітництва Мінпаливенерго, заступником директора з фінансових питань держпідприємства “Енергоринок”, радником генерального директора “Донбасенерго”.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні