Проблемні борги

Уряд доручив «Нафтогазу» реструктуризувати борги тепловиків за спецобов’язками

26 травня 2021, 18:39Новини152

Этот материал также доступен на русском

Зокрема, доручено забезпечити підготовку та укладання договорів між “Нафтогазом” та підприємствами теплопостачання.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кабінет Міністрів України на засіданні 26 травня доручив ряду міністерств і «Нафтогазу» реструктуризувати борги тепловиків за постачання газу в умовах спецобов’язків, а також забезпечити ТКЕ газом за договорами.

Про це стало відомо із засідання Кабміну, зазначає ЕП.

Так, за ініціативи першого Віцепрем’єра – Міністра енергетики Германа Галущенка Мінрегіону, Мін’юсту та Міненерго спільно з «Нафтогазом» доручено опрацювати питання та забезпечити укладання договору на реструктуризацію боргів підприємств теплопостачання в межах меморандуму про взаєморозуміння.

Також правлінню «Нафтогазу» разом із Мінрегіоном та Мін’юстом доручено опрацювати питання врегулювання судових спорів та внести пропозиції щодо недопущення накладання арештів на рахунки теплокомуненерго, якими надавалися послуги в межах положення про ПСО (покладені спецобов’язки).

Крім того, доручено забезпечити підготовку та укладання договорів між «Нафтогазом» та підприємствами теплопостачання для забезпечення ТКЕ ресурсами природного газу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Кабмін

Статті • Влада i люди
Директорат розвитку ринку праці та умов оплати праці Міністерства економіки підготував відповіді на поширені питання зі сфери трудових відносин в умовах воєнного часу.

Кабмін

Статті • Влада i люди
Уряд скористався панікою навколо ескалації на кордонах, щоб викупити частину боргових зобов'язань

Державні підприємства

Статті • Банкрутство; Влада i люди
Міністерство інфраструктури останнім часом «піариться» на гучних проектах, що мають швидше медійний характер. Але не звертають уваги на серйозну проблему, яка стосується річкового транспорту в Україні