За кордономОгляд ЗМІ

UniCredit шукає покупця на російський банк в Індії та Китаї

6 червня 2022, 12:26Новини309

Этот материал также доступен на русском

Інвестори в Китаї, Індії чи Туреччині – країнах, які не підтримали санкції проти рф, – можуть бути зацікавлені в активах, вартість яких знизилася через втечу західних фірм після вторгнення в Україну

  • Посилання скопійованоlink copied

Італійський банк UniCredit розширив пошук покупця для свого російського бізнесу, активізуючи зусилля по відходу з країни. російський дочірній банк може бути проданий інвесторам з Індії та Китаю.

Про це повідомляє Reuters, – пише Фінансовий клуб.

UniCredit провів переговори з місцевими покупцями, але посилення західних санкцій завадило цим зусиллям, змусивши розширити пошук, включивши в нього такі країни, як Китай та Індія, де, за словами одного з джерел, можуть знайтися покупці.

У травні генеральний директор UniCredit Андреа Орсель заявив аналітикам, що санкції поступово знижують шанси на угоду з російським покупцем, і «вікно стало зовсім невеликим».

російський бізнесмен Володимир Потанін, чия Холдингова компанія «Інтеррос» купила російський підрозділ Societe Generale «Росбанк», повідомив, що відхилив пропозицію про покупку також місцевого підрозділу UniCredit.

Інвестори в Китаї, Індії чи Туреччині – країнах, які не підтримали санкції проти росії, – можуть бути зацікавлені в активах, вартість яких знизилася через втечу західних фірм після вторгнення в Україну.

UniCredit входить до числа європейських банків з найбільшою участю в росії, де він управляє 14-м за величиною кредитором країни.

Глава європейського банківського нагляду Андреа Енріа в п’ятницю висловив надію на те, що європейські банки швидко впораються із завданням піти з росії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?