Укрексімбанк продав 3 активи за 435 млн грн

5 серпня 2021, 16:29Новини267

Этот материал также доступен на русском

Чергові три об’єкти 30 липня продано на відкритих торгах в електронній системі OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України).

  • Посилання скопійованоlink copied

Укрексімбанк продав частину непрофільних активів. Вони були виставлені на продаж за скорегованими до поточної ринкової ситуації цінами, повідомляє пресслужба банку, зазначає FinClub.

Так, чергові три об’єкти 30 липня продано на відкритих торгах в електронній системі OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України). Національна електронна біржа супроводжувала продаж об’єктів.

Ціна найдорожчого лоту – готельно-офісного комплексу по вул. Петра Сагайдачного в Києві (історична будівля ХІХ сторіччя на Подолі) – зі стартової у 240 млн грн під час торгів збільшилась до 337 млн грн.

Як зазначається, за понад 76 млн грн було продано земельну ділянку у с. Чайки на Петропавлівській Борщагівці під Києвом. Цільовим призначенням ділянки загальною площею 14 гектарів є багатоповерхова забудова.

Комплекс приміщень із технічним оснащенням та комунікаціями за 21,5 млн грн продано в Чернігові.

«Ми ознайомили з об’єктами понад 250 потенційних покупців та провели 80 переглядів. В результаті за лот на Сагайдачного змагалося відразу вісім великих фінансово-промислових груп, завдяки чому стартова вартість зросла на 40%. Ще чотири інвестори претендували на об’єкт у Чернігові та підвищили його вартість на 76%. А за ділянку у селі Чайки змагалися два учасники», – розповіла керуюча партнерка Національної електронної біржі Євгенія Божко.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
І про кого воліють «забути» в Офісі Генпрокурора

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
У 2014-2017 роках судів по скасуванню результатів конкурсу фактично не було, тому що недобросовісні позичальники могли домовитися з недобросовісними біржами про результати торгів

Банкрутство банків

Статті • Банкрутство
Якщо для боржників їх кредит – це можливість збагатитися, то для платників податків та банків це суттєва проблема.