Проблемні борги

Укрбурштину пред’явили боргів на 115 млн грн

3 березня 2021, 09:55Новини104

Этот материал также доступен на русском

Найбільші вимоги пред’явили ТОВ “Ленд Груп Компані”, ТОВ “Вінс-Консалт”, ТОВ “Торговий дім “Укрбурштин” і ТОВ “Грін Профі Груп”.

  • Посилання скопійованоlink copied

Кредитори пред’явили дочірньому підприємству “Укрбурштин” Публічного акціонерного товариства “Державна акціонерна компанія “Українські поліметали” вимоги на понад 115 млн грн.

Про це заявив директор підприємства Вадим Войцешук, коментуючи засідання Господарського суду м. Київ, яке відбулося 24.02.2021, – пише NADRA.info.

За словами Вадима Войцешука, найбільші вимоги пред’явили ТОВ “Ленд Груп Компані”, ТОВ “Вінс-Консалт”, ТОВ “Торговий дім “Укрбурштин” і ТОВ “Грін Профі Груп”.

Він також повідомив, що 24.02.2021 р. суд почав розглядати заявлені кредиторські вимоги, сторони заявили клопотання, розгляд справи продовжиться 16.03.2020 р.

Призначений судом розпорядник майна ДП “Укрбурштин” арбітражний керуючий Козаренко Євгеній Валерійович відмовився коментувати судове засідання 24.02.2021, посилаючись на те, що “надання коментарів не входить до його функціональних обов’язків і не оплачується додатково [кредиторами]”.

Нагадаємо, справа про банкрутство ДП “Укрбурштин”, яку розглядає Господарський суд Києва – друга справа про неплатоспроможність цього підприємства. Перша тривала 12 років і була закрита восени 2015 р. (законність закриття справи у січні 2016 підтвердив Вищий господарський суд України).

Господарський суд м. Київ продовжить розгляд справи про банкрутство ДП “Укрбурштин” 16.03.2021.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Верховний Суд неодноразово звертав увагу на поновлення процесуальних строків, пов'язаних з війною

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Одним із найпоширеніших наслідків банкрутства для юридичної особи являється відсутність можливості контролю над власною компанією та вимушене припинення її діяльності

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Рада ухвалила два закони, які змінюють правила процедури банкрутства

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Суд повинен мати серйозні підстави, щоби продовжити строки в процедурі розпоряджання майном