Угорщина у неділю знову зірвала переговори щодо шостого пакета санкцій проти росії

9 травня 2022, 10:15Новини356

Этот материал также доступен на русском

Угорщина особливо пручається саме щодо шостого пакету санкцій, в який включені Аліна Кабаєва, патріарх Кирилл та вбивці з Бучі.

  • Посилання скопійованоlink copied

Угорщина продовжує блокувати спроби Європейського Союзу запровадити ембарго на імпорт російської нафти, затримуючи весь пакет санкцій шостого пакета, спрямованих проти РФ через війну в Україні. Про це повідомляє Вloomberg з посиланням на слова людей, знайомих з переговорами, які відбулися у неділю, 8 травня, – пише zn.

“Зустріч 27 послів ЄС завершилася в неділю без угоди. Очікується, що переговори відновляться найближчими днями”, – сказало джерело.

Пропозиція ЄС спрямована на заборону сирої нафти протягом наступних шести місяців і продуктів нафтопереробки – до початку січня. ЄС також запропонував виключення для Угорщини, Словаччині та Чехії, оскільки вони сильно залежать від російської нафти.

“Але поступки не змогли переконати Угорщину, яка продовжувала блокувати у неділю план із заборони на нафту, а також те, як фінансувати перехід від російської енергії”, – повідомляє агентство.

ЄС наполягав на тому, щоб санкції були узгоджені до Дня перемоги, який святкується в Росії 9 травня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?