Удар по “Епіцентру” в Харкові: за ДНК 8-річного хлопчика ідентифікували загиблого батька

28 травня 2024, 11:45Новини195

Дитина з мамою прийшли до штабу слідчого управління, розгорнутого біля знищеного супермаркету, 26 травня. Аналізи ДНК відібрали у дитини, адже він прямий родич загиблого чоловіка.

  • Посилання скопійованоlink copied

У зруйнованому росіянами гіпермаркеті “Епіцентр” в Харкові поліція знайшла вбитого росіянами батька восьмирічного хлопчика. Тіло загиблого ідентифікували сьогодні вночі по аналізу ДНК хлопчика.

Про це повідомила Національна поліція. В поліції нагадали, що дитина з мамою прийшли до штабу слідчого управління, розгорнутого біля знищеного супермаркету, 26 травня. Аналізи ДНК відібрали у дитини, адже він прямий родич загиблого чоловіка.

“Сьогодні криміналісти вже точно можуть підтвердити, що знайдене вчора тіло належить батькові Михайлика. 38-річний Олександр працював у супермаркеті. 25 травня рашисти вбили його, випустивши на супермаркет у розпал робочого дня дві авіабомби”, – йдеться у повідомленні.

Правоохоронці також поінформували, що станом на 06:00 ранку з 17 загиблих поліція ідентифікувала 16 тіл. Пошукові роботи тривають.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?