У Кропивницькому судитимуться із боржниками за вивіз сміття

12 лютого 2024, 17:27Новини701

Этот материал также доступен на русском

Борги є у 17 949 абонентів (44 872 мешканців) – це 23% від загальної кількості абонентів, кажуть у пресслужбі компанії

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія “Екостайл”, яка займається вивозом сміття у Кропивницькому, залучила до роботи з боржниками юридичну фірму, яка витребує борги.

Кропивничани кажуть про дзвінки колекторів від «Екостайлу»

До «Гречки» звернулось кілька читачів, які розповіли про дзвінки фірми дуже схожі на колекторів, які стверджують, що представляють інтереси «Екостайлу» та вимагають сплатити борги за вивіз сміття.

«До мене дзвонила якась фірма, нахабно себе поводила. Хотіла, щоб я їм представився і стведжувала, що у мене є борг. При тому, що у мене було все сплачено, окрім попереднього місяця. Мова про якісь 130 гривень»,– повідомив кропивничанини Віталій.

До кропивничанина Ігоря дзвонили з вимогою сплатити борг за адресою, де він не живе і не прописаний вже близько 10 років, проте там живе його родичка.

Як «Екостайл» працює з боржниками

Як повідомили «Гречці» у компанії станом на 1 лютого 2024 року мешканці міста заборгували за вивезення відходів 35 497 000 гривень.

Борги є у 17 949 абонентів (44 872 мешканців) – це 23% від загальної кількості абонентів, кажуть у пресслужбі компанії.

«Масштаби заборгованості змусили підприємство звернутися до послуг юридичної компанії зі стягнення боргів. Для розуміння, інші постачальники комунальних послуг використовують більш ефективні важелі впливу. Зокрема, відключення комунальних послуг злісним неплатникам. Компанія «Екостайл» не може зупинити вивіз сміття боржників. Ми дбаємо про чистоту в місті і мусимо запобігати сміттєвому колапсу. Тому наразі юристи компанії-підрядника допомагають вирішувати проблему заборгованості в судовому порядку, а також через нагадування про сплату боргу в режимі автоматичної системи телефонних дзвінків»,– повідомили «Гречці» в компанії.

Максимальна сума боргу, яку сплатили після дзвінка юридичної компанії, склала 17500 гривень – споживач послуг не сплачував більше 9 років.

Також у місяць складають близько 50 позовів до боржників. Зараз у судах 306 позовів в роботі.

Боржники можуть не чекати позову до суду, або дзвінків від юридичної компанії – а зв’язатись з контакт-центром «Екостайлу» та обговорити графік погашення заборгованості.

Що робити, якщо у вас немає боргу за сміття, але вам телефонують?

У компанії підтвердили, що трапляються випадки помилкових дзвінків споживачам, які не є боржниками – через зміну контактних даних, зміну місця проживання, продаж нерухомості та інші причини.

У такому разі клієнтам достатньо лише зв’язатися з нашим контакт-центром: через чат на сайті ecostyle.ua або за тел. 050-488-86-20 для уточнення інформації – база даних боржників оновлюється щотижня.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Стягувати борги стане важче. Почав діяти закон, який легалізує діяльність колекторів і встановлює правила спілкування з боржниками

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Національний банк України наглядатиме за колекторськими компаніями.

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Роботу колекторів почнуть контролювати і банки, які їх наймають, і Національний банк

Колектори

Статті • Стягнення боргiв
Ідентифікація колектора під час спілкування з боржником дає надію очікувати зменшення, а краще, взагалі зникнення випадків його злочинної діяльності

Колектори

Статті • Стягнення боргiв; Влада i люди
Потрібно розвивати легальну юстицію, а не легалізовувати тіньову.

Розслідування

Статті • БОРГ-review; Стягнення боргiв
Перш за все слід подати письмову заяву до Департаменту кіберполіції Національної поліції України