Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на загальну суму 712,4 млн грн

6 лютого 2024, 13:36Новини282

Этот материал также доступен на русском

Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 712,4 млн грн.

  • Посилання скопійованоlink copied

Цього тижня (05 – 09 лютого) у системі Прозорро.Продажі запланований продаж активів 9 банків, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів. Початкова ціна реалізації усіх лотів становить 712,4 млн грн. Із них на суму 393,0 млн грн виставлено на продаж права вимоги за кредитами, та на суму 264,5 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки та інші основні засоби. Крім того, дебіторська заборгованість перед банками виставлена на продаж за 54,9 млн грн, а цінні папери виставлено на продаж за 0,04 млн грн.

Усі заплановані аукціони на цей тиждень – можна знайти за посиланням.

Так, упродовж тижня заплановано продаж активів таких банків:

  • АТ «МР БАНК» на загальну суму 305,2 млн грн, із них із початковою ціною 277,8 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, та за ціною 27,4 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • АТ «МЕГАБАНК» – на загальну суму 199,5 млн грн, із них 141,2 млн грн – початкова ціна виставлених на продаж прав вимоги за кредитами, 58,3 млн грн – об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів.
  • АТ «Айбокс Банк» на загальну суму 92,2 млн грн, із них із початковою ціною 26,6 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби, та за ціною 18,6 млн грн – права вимоги за кредитами. Крім того, дебіторська заборгованість виставлена на продаж із початковою ціною 47,0 млн грн.
  • ПАТ «АКБ «Капітал» – із початковою ціною 49,7 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби, та за ціною 0,002 млн грн торгуватимуться права вимоги за кредитом.
  • АТ «АКБ «Конкорд» – на загальну суму 39,3 млн грн, із них із початковою ціною 38,1 млн грн на продаж виставлено права вимоги за кредитами, та за ціною 1,2 млн грн – об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» – на загальну суму 24,7 млн грн, із них 16,7 млн грн – початкова вартість виставлених на продаж об’єктів нерухомого майна, земельних ділянок, авто та інших основних засобів, 0,1 млн грн – прав вимоги за кредитами, 7,9 млн грн – дебіторської заборгованості.
  • АТ «Банк Форвард» – із початковою ціною 1,1 млн грн на продаж виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПАТ «ЧБРР» – із початковою ціною 0,7 млн грн на продажу виставлено об’єкти нерухомого майна, земельні ділянки, авто та інші основні засоби.
  • ПУАТ «Фідобанк» – з початковою ціною 0,04 млн грн на продаж виставлено цінні папери.

Детальніше з інформацією про заплановані торги та результати продажу активів можна ознайомитись на сайті Фонду в розділі «Продаж активів».

Нагадаємо, кошти, одержані від продажу активів, спрямовуються на розрахунок із кредиторами банків.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Фонд гарантування вкладів поставив собі за мету досягти європейських стандартів гарантування вкладів. Що потрібно зробити, щоб стратегічна ціль стала досяжною перспективою?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
За офіційною статистикою, станом на березень 2021 р. в Україні було зареєстровано 323 кредитні спілки

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
В результаті приватизації держава позбавиться необхідності докапіталізації банку в майбутньому

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Як зміниться кредитний ринок і банківська система, якщо Фонд гарантування вкладів фізичних осіб матиме необмежені права?

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Уривка немає, тому що запис захищений.

ФГВФЛ

Статті • Влада i люди
Майже 47 млрд грн основного боргу і ще 64 млрд грн нарахованих відсотків — загалом понад 111 млрд грн повинен буде перерахувати уряду до 2031 року Фонд…