Зверніть увагуОгляд ЗМІ

Топ-5 найчесніших знаків Зодіаку

27 вересня 2023, 15:46Новини2284

Астрологи назвали п’ять знаків Зодіаку, які не бояться говорити правду

  • Посилання скопійованоlink copied

Щирість – це та риса, яку дуже цінують в сучасному світі. Вірними собі та чесними з оточуючими залишаються далеко не всі. Астрологи назвали п’ять знаків Зодіаку, які не бояться говорити правду.

Овен

Овни є дуже прямолінійними людьми, що інколи забувають про почуття інших. Вони ніколи не збрешуть та скажуть правду в очі, проте часом така відвертість може сильно образити співрозмовника. Після подібних ситуацій представники стихії вогню можуть шкодувати про сказане.

Рак

Представники знаку Зодіаку Рак є дуже чуйними особистостями, які вважають за необхідним бути чесними зі своїм оточенням. Вони ніколи не будуть приховувати брехню та свідомо говорять лише правду навіть, якщо в результаті зізнань спілкування може припинитися.

Лев

Леви є природженими лідерами. Вони з гордістю та розумом будуть вести за собою людей. Стосунки будь-якого типу вони воліють будувати на довірі та щирості. Тому від них можна чекати довгих розмов, наповнених відвертістю.

Діва

Народжені під знаком Зодіаку Діва не звикли брехати та приховувати правду. Від них можна часто почути щирі думки, зізнання, критику, але цем вони не хочуть нікого образити. Навпаки вони вважають, що чесність з партнером – це фундамент здорових стосунків.

Стрілець

Для Стрільців казати правду зовсім не складно. Вони впевнені у своїх думках та відверто спілкуються з іншими. Інколи їм важче сказати похвалу близькій людині, аніж розкритикувати її. Тому оточення може сприймати представників вогняної стихії як дуже холодних і скупих на почуття особистостей.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Серед іншого, Директива спрямована на впровадження механізмів раннього виявлення неплатоспроможності та створення умов для врегулювання заборгованості без використання процедур банкрутства

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Преса нерідко виконує свої професійні обов’язки в небезпечних умовах, а в час війни працює ще й у смертельній небезпеці

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису