«Тарифна» комісія оштрафувала Харківобленерго на 1,7 млн грн

8 квітня 2021, 12:00Новини125

Этот материал также доступен на русском

Штрафна санкція була застосована через недотримання АТ «Харківобленерго» обов’язку ліцензіата забезпечувати та здійснювати комерційний облік електричної енергії та обмін даними комерційного обліку.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), оштрафувала АТ «Харківобленерго» на 1,7 млн грн за надлишкове нарахування спожитої електричної енергії.

Відповідне рішення НКРЕКП ухвалила на засіданні 7 квітня, – повідомляє finance.ua.

Штрафна санкція була застосована через недотримання АТ «Харківобленерго» обов’язку ліцензіата забезпечувати та здійснювати комерційний облік електричної енергії та обмін даними комерційного обліку відповідно до вимог чинного законодавства.

Так, за зверненням адвоката, який діяв в інтересах споживача, перевіркою було встановлено, що АТ «Харківобленерго» здійснило надлишкове нарахування спожитої електричної енергії по 19 особових рахунках побутових споживачів у обсязі 11,5 млн кВт-год. за жовтень 2020 року, які було передано до ПрАТ «Харківенергозбут».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Енергетика

Статті • Банкрутство
Запасів газу у ПГЗ вистачить на 2.5 місяці

Енергетика

Статті • Банкрутство
Газова галузь потребуватиме системної фінансової допомоги у ліквідації наслідків агресії

Енергетика

Статті • Банкрутство
Якої шкоди російські окупанти завдали сучасним підприємствам зеленої енергетики та як врятувати галузь?

Комунальне господарство

Статті • Банкрутство
У 2020 році київські комерційні комунальні підприємства уклали в системі Prozorro близько 4 тисяч договорів на загальну суму 17,2 млрд грн

Енергетика

Статті • Банкрутство
Результати діяльності колись прибуткових державних підприємств за підсумками минулого 2020 року стали сенсаційними – не просто збитки, а величезні збитки

Енергетика

Статті • Банкрутство
Обслуговування квартири коштуватиме на 10 — 20% дешевше, якщо будинок отримає грант на енергомодернізацію. Як це здійснити?