Судовим експертам присвоєно (підтверджено) кваліфікацію: що вирішено

2 липня 2021, 16:40Новини480

Этот материал также доступен на русском

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 29 червня.

  • Посилання скопійованоlink copied

Засідання кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції України відбулось 29 червня, зазначає пресслужба Мін’юсту.

Так, на підставі рішень кваліфікаційної палати Центральної експертно-кваліфікаційної комісії при Міністерстві юстиції 1 фахівцю НДУСЕ присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення експертизи безпеки життєдіяльності, 1 фахівцю НДУСЕ підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної та оціночно-будівельної експертиз, 2 фахівцям НДУСЕ продовжено термін дії свідоцтва про присвоєння кваліфікації з правом проведення експертизи безпеки життєдіяльності; відео-, звукозапису та гірничотехнічної експертизи, 2 фахівцям, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, присвоєно кваліфікацію судового експерта з правом проведення економічної земельно-технічної, оціночно-земельної, товарознавчої експертиз та експертизи з питань землеустрою, 1 фахівцю, який не є працівником державної спеціалізованої установи, підтверджено кваліфікацію судового експерта з правом проведення будівельно-технічної експертизи.

Відповідно до розділу V Положення про Центральну експертно-кваліфікаційну комісію при Міністерстві юстиції України та атестацію судових експертів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 03.03.2015 № 301/5 (далі – Положення), строк дії Свідоцтва про присвоєння кваліфікації судового експерта з певного виду експертної спеціальності (далі – Свідоцтво), становить три роки.

Як зазначається, строк дії Свідоцтва для працівників науково-дослідних установ судових експертиз продовжується рішенням кваліфікаційної палати ЦЕКК на підставі розгляду відгуку НДУСЕ про проходження судовим експертом стажування. Строк дії Свідоцтва для фахівців, які не є працівниками державних спеціалізованих установ, продовжується після підтвердження експертом кваліфікації.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника