Проблемні борги

Суд визнав банкрутом Сергія Тищенка

17 листопада 2021, 15:35Новини304

Этот материал также доступен на русском

25.05.2020 суд визнав вимоги низки кредиторів до С. Тищенка, у т.ч. Укрексімбанку, Укрсиббанку, а також кількох фізосіб.

  • Посилання скопійованоlink copied

01.11.2021 Госпсуд м. Києва припинив процедуру реструктуризації боргів Сергія Тищенка та визнав його банкрутом (справа №910/16249/19), зазначає Finbalance.

Так, 25.05.2020 суд визнав вимоги низки кредиторів до С. Тищенка, у т.ч. Укрексімбанку (285,7 млн грн – друга черга), Укрсиббанку (596,9 млн грн – друга черга), а також кількох фізосіб.

Як зазначається, 27.09.2021 суд вирішив замінити Укрсиббанк як кредитора в цій справі на фізособу (громадянина Нідерландів) – на підставі договорів переуступки прав вимоги (були укладені за участі ТОВ “Фінансова компанія “Укртехфінанс”).

Згідно з судовими матеріалами, С. Тищенко був поручителем збанкрутілої компанії “Фактор Ексім” перед Укрсиббанком і поручителем збанкрутілого “Фортуна-Банку” перед Укрексімбанком.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Юристи визнають, що кредитні боржники рідко виграють у судах

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Заява про призупинення сплати грошового зобов’язання підписується позичальником власноручно або шляхом накладання кваліфікованого електронного підпису

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Найкраща стратегія для боржників – це залишатися на зв'язку зі своїми кредиторами

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Часто єдиним ефективним способом призначити особі її заслужену пенсію за віком є лише звернення до суду

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Закон звільняє позичальників лише від сплати штрафів та інших платежів, що нараховані за прострочення виконання зобов’язань за кредитним договором