Колізії та конфлікти

Суд відібрав у власників EVA право на управління виробництвом порошку «Ушастий нянь»

27 вересня 2023, 16:34Новини275

Компанія інвестувала 400 млн грн у запуск виробництва на потужностях «Вінницяпобутхіму», переданого в управління від АРМА

  • Посилання скопійованоlink copied

Київський окружний адміністративний суд скасував рішення АРМА щодо призначення управителями «Вінницяпобутхіму» компанії «Крайтекс-Сервіс» співвласників мереж Eva і Varus Руслана Шостака та Валерія Кіптика. Про це йдеться в ухвалі суду.

Суд задовольнив позов основного конкурента в конкурсі – ТОВ «МДМ». Позивач вказав, що в пакеті документів від «Крайтекс-Сервіс» відсутні матеріали, які б підтверджували досвід цього учасника у сфері виробництва побутової та іншої хімічної продукції.

У конкурсній документації «Крайтекс-Сервіс» не було доказів володіння або користування виробничими об’єктами. Згідно з наданими договорами оренди, об’єктами оренди були лише офісні, адміністративні та складські приміщення.

Як повідомляє Forbes, «Крайтекс-Сервіс» не погоджується з винесеним судом рішенням і подаватиме апеляцію.

Як раніше заявляв директор «Крайтекс-сервіс» Сергій Зайков, компанія інвестувала 400 млн грн у запуск виробництва на потужностях «Вінницяпобутхіму», переданого в управління від АРМА.

У планах «Крайтекс-сервіс» було збільшити випуск 100 найменувань товару до кінця 2023 року, а також подальше збільшення до восьми разів за чотири роки. Компанія мала намір запустити нові продукти, зокрема у співпраці з великими торговельними мережами.

Раніше:

  • «Вінницяпобутхім» виробляв пральний порошок в Україні під такими ТМ, як «Ушастий нянь», «Сарма», «Лотос». Раніше 100% акцій підприємства належали російському АТ «Невская косметика».
  • Завод обладнаний 12 промисловими лініями та власною лабораторією. Потужність виробництва становить 6–7 тис. тонн пральних порошків на місяць.
  • «Вінницяпобутхім», яке довгий час було одним із лідерів виробництва прального порошку, майже рік залишалося під арештом через колишніх російських власників. Торік улітку роботу підприємства було зупинено, а держава, якій воно перейшло за законом, зазнала втрат через актив, що не працює.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога