Проекти та інновації

Створено перше порошкове пиво: його достатньо розвести водою

24 березня 2023, 13:00Новини277

Технологія допоможе знизити вартість доставки напою

  • Посилання скопійованоlink copied

Монастирська пивоварня Klosterbrauerei Neuzelle, розташована під Мюнхеном, оголосила про створення першого у світі порошкового пива. При додаванні води воно спінюється та формує справжню пивну шапку. Технологія допоможе знизити вартість доставки напою.

Для створення свого продукту пивовари спочатку зварили напій за традиційною технологією, а потім обробили його, щоб сформувати водорозчинний порошок. Вони відзначають, що він, як і раніше, багатий на декстрини (незброджувані вуглеводи, які залишаються в готовому пиві і формують насичений смак).

На першому етапі дослідники створили безалкогольне пиво, вони планують продовжити експерименти, щоб досягти збереження алкоголю в порошковому продукті. До 90% пива становить вода, відмова від транспортування цієї маси дозволить суттєво знизити витрати на логістику та надлишковий вуглецевий слід.

Розробники відзначають, що вони готові до скептичного сприйняття нового продукту з боку любителів традиційного та крафтового пива. Тому в якості цільової категорії вони розглядають глобальні торгові компанії, які можуть бути зацікавлені у виведенні нового дешевого продукту на нові ринки.

Серед першочергових напрямків компанія називає країни Азії та Африки, витрати на доставку до яких є максимальними. Повідомляється, що безалкогольний порошок тестуватиметься на ринку у невеликих кількостях до середини 2023 року, після чого компанія розпочне виробництво алкогольного сухого пива та розширить виробництво.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Відповідно до Постанови № 380 створено Державний реєстр майна, пошкодженого та знищеного внаслідок бойових дій

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Навіть демонтувавши одну антилюдську систему, демократичний світ має бути пильним: історія триває…

Дослідження

Статті • БОРГ-review
Рекомендуємо надавати інформацію про недобросовісних продавців до територіальних органів Держпродспоживслужби

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Дослідження

Статті • БОРГ-review
До заяви треба додати мінімум один документ, який підтверджує участь у бойових діях.

Дослідження

Статті • БОРГ-review
У разі непідтвердження мети поїздки Державна прикордонна служба України може відмовити особам у перетині державного кордону