Колізії та конфлікти

Російський шпигун в Мінюсті? Чим обернеться скандальне звільнення топ-чиновниці ДВС

22 липня 2021, 16:24Новини9215

Этот материал также доступен на русском

Переконливо та відповідально заявляю про те, що володію громадянством лише однієї країни, пише Марина Прилуцька. Але…

  • Посилання скопійованоlink copied

Ось вже декілька тижнів як на сайті Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м.Київ) в.о. начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області зазначений Михайло Сувало, хоча всім, хто працює в цій сфері, відомо, що тривалий час цю посаду обіймала Марина Прилуцька.

Пані Марина, як відомо, не новачок у виконавчій службі, більше того, з 6 березня 2019 року згідно Указу Президента №58/2019 вона є Заслуженим юристом України. Між тим ані про перехід на нову посаду, ані про інші трудові аспекти “зникнення” М.Прилуцької з радарів держслужби в ЗМІ знайдено не було.

Натомість на сторінці Фейсбук самої М.Прилуцької з’являється дивний пост, датований 12 липня, а саме: “Лаконічний пост на тему: “Як захиститись від злочинного тиску?” Переконливо та відповідально заявляю про те, що володію громадянством лише однієї країни (для тих, хто не зрозумів – Україна). Раджу утриматись від передчасних висновків, а тих, хто робить безпідставні заяви – чекає відповідний позов до суду. Сподіваюсь на вашу обачність, але як то кажуть, si vis pacem, para bellum».

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=2976199909367393&id=100009322392247

Не менш лаконічною, але й не менш цікавою стала відповідь з Міністерства юстиції на запит ІА «Борг.Експерт».

У відомстві зазначили, що «наказом Міністерства юстиції України від 09.07.2021 №1560/к було звільнено заступника начальника Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції – начальника Управління забезпечення примусового виконання рішень у Київській області Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ). Звільнення відбулось на підставі листа Служби безпеки України та відповідно до пункту 2 частини першої статті 84 Закону України «Про державну службу», – встановлення факту наявності у державного службовця громадянства іноземної держави або набуття державним службовцем громадянства іноземної держави під час проходження державної служби».

За неофіційними даними, можна припустити, що йдеться про набуття російського громадянства на території Криму. Але достеменними даними з цього приводу редакція не володіє.

Очевидно тільки, що лише «чорною міткою шпигуна» в трудовій книжці цей кейс зі звільненням чиновниці ДВС не завершиться. Не виключені й судові спори, як теє, власне, й анонсувала у себе на сторінці сама Марина Прилуцька.

Редакція слідкуватиме за подальшим перебігом подій

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Продовжити термін дії закордонного паспорту, який вже був продовжений раніше, неможливо

Мінюст

Статті • Влада i люди
Шлях до рівноправного партнерства професійної спільноти і держави легким не буває

Мінюст

Статті • Влада i люди
Робоча група була і залишається максимально відкритою до усіх пропозицій та форм співпраці

Мінюст

Статті • Влада i люди
За останні роки кількість справ про банкрутство зменшується, на відміну від числа бажаючих стати арбітражними керуючими

Мінюст

Статті • Влада i люди
Деякі банки відмовляються надавати виконавцям інформацію про номери рахунків боржника та сум коштів, які наявні на рахунках боржника