Проекти та інновації

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження

7 жовтня 2021, 11:32Новини453

Этот материал также доступен на русском

Відтепер державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, офіційно призначено адміністратором електронної торгової системи.

  • Посилання скопійованоlink copied

Приватні виконавці зможуть продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження, – повідомляє ligazakon.

Відповідна урядова постанова від 22 вересня 2021 року № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)» набрала чинності 5 жовтня.

Асоціація приватних виконавців України зазначає, що активно брала участь у вирішенні питання продажу земельних ділянок у виконавчому провадженні відповідно до нового земельного законодавства. Повідомляється, що пропозиції АПВУ щодо вирішення проблемного питання були враховані і приватні виконавці зможуть без проблем продавати земельні ділянки в межах відкритого виконавчого провадження.

Відтепер державне підприємство «Прозорро.Продажі», що належить до сфери управління Міністерства економіки, офіційно призначено адміністратором електронної торгової системи. Частина винагороди оператора електронного майданчика відраховуватиметься оператором електронного майданчика адміністратору електронної торгової системи відповідно до договору, укладеного оператором електронного майданчика та адміністратором електронної торгової системи.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі