Продовжено задоволення вимог сьомої черги кредиторів ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК»

6 липня 2023, 12:12Новини247

Этот материал также доступен на русском

Розмір часткового задоволення вимог сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» збільшиться до 1 692 064 717,26 грн, що складає 40% від загальної суми сьомої черги.

  • Посилання скопійованоlink copied

Рішенням виконавчої дирекції Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (далі – Фонд) від 28 червня 2023 року № 768 погоджено збільшення розміру часткового задоволення вимог кредиторів сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АКЦІОНЕРНИЙ КОМЕРЦІЙНИЙ ПРОМИСЛОВО-ІНВЕСТИЦІЙНИЙ БАНК» (далі – ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК») на суму 100 761 858,34 грн.

У зв’язку з цим, уповноваженою особою Фонду на ліквідацію ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» продовжується часткове задоволення вимог кредиторів банку, включених до сьомої черги. Виплати проводяться в безготівковій формі шляхом перерахування коштів на рахунки кредиторів ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» пропорційно до суми вимог, що належать кожному кредитору однієї черги.

Таким чином, розмір часткового задоволення вимог сьомої черги реєстру акцептованих вимог кредиторів ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК» збільшиться до 1 692 064 717,26 грн, що складає 40% від загальної суми сьомої черги.

Нагадуємо, що сьома черга кредиторів – це вимоги інших вкладників та юридичних осіб – клієнтів банку, які не є пов’язаними з банком особами. Вимоги кожної наступної черги задовольняються в міру надходження коштів від продажу майна (активів) банку після повного задоволення вимог попередньої черги.

Довідкову інформацію можна отримати:

  • за телефонами «Гарячої лінії» Фонду гарантування вкладу фізичних осіб: 0 800 105-800 (безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України); +38 (044) 333-36-55 (згідно з тарифами оператора зв’язку);
  • за телефоном інформаційно-консультаційного центру Фонду: +38 (044) 333-35-85 (згідно з тарифами оператора зв’язку);
  • за телефоном ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК»: +38 (066) 601-74-72;
  • за адресами електронної пошти: fgvfo@fg.gov.ua та bank@pib.ua.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Банкрутство

Статті • Банкрутство
Шляхи реалізації цієї ідеї обговорили учасники круглого столу «Bankruptcy.net/ Перезавантаження бізнесу: Превентивна реструктуризація як ключ до успіху»

Фізичні особи

Статті • Банкрутство
Банкіри завжди радять людям розглянути інші варіанти перед поданням заяви на банкрутство

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків