Проекти та інновації

Проблема сірого імпорту мобільних терміналів: у Комітеті ВРУ утворили робочу групу

24 березня 2021, 17:47Новини289

Этот материал также доступен на русском

Головою Робочої групи визначено заступника Голови Комітету Олександра Федієнка.

  • Посилання скопійованоlink copied

Комітет з питань цифрової трансформацї на своєму засіданні 17 березня утворив Робочу групу з розробки змін до законодавства України з метою розв’язання проблеми сірого імпорту мобільних терміналів, повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Так, до участі в роботі Робочої групи планується залучити (за згодою) народних депутатів, представників державних органів, підприємств, установ та організацій, а також представників міжнародних організацій та незалежних експертів, представників громадських організацій.

Головою Робочої групи визначено заступника Голови Комітету Олександра Федієнка. Члени робочої групи та залучені особи працюватимуть на громадських засадах.

Як зазначається, Комітет запрошує взяти участь у розробці змін до законодавства України з метою розв’язання проблеми сірого імпорту мобільних терміналів та направляти кандидатури на електронну пошту: komitet@thedigital.gov.ua.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…