Проекти та інновації

Осучаснення реалізації майна в іпотеці: у Раді рекомендували прийняти законопроєкт

2 квітня 2021, 15:44Новини315

1 квітня відбулося засідання Комітету з питань правової політики у режимі відеоконференції.

  • Посилання скопійованоlink copied

1 квітня відбулося засідання Комітету з питань правової політики у режимі відеоконференції, повідомляє Інформаційне управління Апарату ВРУ.

Народні депутати розглянули законопроєкт про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення розбіжностей та осучаснення реалізації майна в іпотеці та виконавчому провадженні №3360-1. Представляючи проєкт Закону, народний депутат Ігор Фріс зазначив, що до другого читання надійшли правки щодо деталізації назви законопроєкту та процедури електронних аукціонів.

Так, проєктом Закону передбачається внесення змін до низки законодавчих актів у сфері реалізації арештованого майна в межах процедури виконавчого провадження, а саме виключення процедури реалізації за фіксованою ціною; визначення порядку проведення електронних аукціонів Кабінетом Міністрів за поданням центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері реалізації майна (майнових прав, інших активів); забезпечення можливості проведення електронних аукціонів у спосіб продажу майна з можливістю зниження початкової ціни; запровадження процедур, які забезпечать прозору реалізацію активів; вдосконалення процедури реалізації предмета іпотеки з дотриманням принципу нотаріального засвідчення фактів для надання їм юридичної вірогідності.

За результатом обговорення Комітет рекомендує ВРУ прийняти законопроєкт у другому читанні та в цілому з урахуванням пропозицій Комітету та техніко-юридичним доопрацюванням.

За кордономОгляд ЗМІ
Вчора, 13:38 • Новини • За кордоном
Проекти та інновації
Вчора, 11:45 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Законопроект №10044 передбачає розширення повноважень Рахункової палат на всі публічні кошти

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Як держава може підтримати і захистити власну економіку в умовах російської агресії?

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Після пояснення незрозумілих для народних депутатів юридичних термінів, законопроект 4409 був рекомендований до ухвалення у другому читанні і в цілому

Верховна Рада

Статті • Влада i люди
Розроблений Мін’юстом законопроект 4409 про внесення змін до Кодексу з процедур банкрутства ще чекає на розгляд під час нинішньої сесії Верховної Ради, але експерти вже готуються до…