НБУ покращив API-взаємодію між депозитаріями: що відомо

27 квітня 2022, 17:19Новини325

Этот материал также доступен на русском

Оновлення також допоможе впровадити наскрізні процеси для нових продуктів і послуг.

  • Посилання скопійованоlink copied

Національний банк України запустив модернізовані сервіси API-взаємодії системи депозитарного обліку із депозитарними установами.

Про це повідомляє пресслужба регулятора, зазначає FinClub.

Так, за допомогою нових сервісів учасники ринку матимуть змогу налагодити прямий зв’язок між власною системою обліку та системою «Депозитарій НБУ». Це своєю чергою дозволить учасникам ринку капіталу автоматизувати депозитарні операції із використанням власних систем депозитарного обліку.

Оновлення також допоможе впровадити наскрізні процеси для нових продуктів і послуг.

Відтак учасники ринку отримають можливість створювати свої власні сучасні розробки, зокрема мобільні додатки та web-застосунки, з обліку та продажу ОВДП, які в автоматичному режимі можуть бути інтегровані з системою депозитарного обліку.

«Сучасні технологічні рішення стануть потужним драйвером у розвитку фінтеху на ринку капіталу нашої держави, а також сприятимуть залученню додаткових іноземних інвестицій у військові облігації, що має особливо велике значення для України в умовах війни», – зазначив начальник управління корпоративних прав та депозитарної діяльності НБУ Андрій Супрун.

Як зазначається, застосування API-сервісів не є обов’язковим і може використовуватися депозитарною установою за власним бажанням.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

НБУ

Статті • Влада i люди
Якщо намагатися пришвидшити темпи економічного зростання нацбанківськими інструментами, ми отримаємо або інфляцію, або бульбашки на фінансових ринках

НБУ

Статті • Влада i люди
Чи можна збільшити обсяги іпотечного кредитування без навантаження на державний бюджет?

НБУ

Статті • Влада i люди
Набувши популярності серед молоді, кешбек як інструмент підвищення лояльності невдовзі може зникнути з українського фінансового ринку

НБУ

Статті • Влада i люди
Чому державні банки готові підтримувати програму

НБУ

Статті • Влада i люди
1 липня минув рік, як Національний банк став регулятором для небанківських фінансових установ

Законодавство

Статті • Влада i люди
Законопроєкт «Про кредитні спілки», зареєстрований під № 5125, 1 червня 2021 року був розглянутий Верховною Радою України у першому читанні та прийнятий за основу