За кордономОгляд ЗМІ

Найбільший алюмінієвий завод Європи скорочує виробництво на 22% через зростання витрат на електроенергію

7 вересня 2022, 11:37Новини331

Этот материал также доступен на русском

Виробництво алюмінію в Європі впало до мінімуму з 1970-х років, пише Bloomberg.

  • Посилання скопійованоlink copied

Найбільший завод з виплавки алюмінію в Європі, Aluminium Dunkerque Industries France, скоротить виробництво на 22% на тлі витрат на електроенергію, що продовжують зростати.

Про це в інтерв’ю Bloomberg повідомив глава заводу Гійом де Гойс, пише БЦ.

Скорочення випуску розпочнеться 12 вересня, і запрацює на повну силу з 1 жовтня. Терміни відновлення обсягів виробництва неясні, оскільки це матиме економічний сенс за цін на електроенергію близькоі 250 євро за МВт-год, сказав де Гойс, тоді як зараз ф’ючерси коштують понад 300 євро до середини 2024 року.

Завод, який торік випустив 290 тис. тонн алюмінію, перебуває у більш виграшній позиції порівняно з конкурентами, оскільки отримує більшу частину електроенергії за довгостроковими контрактами за фіксованими тарифами, проте змушений закуповувати решту за ринковими цінами.

“Виробництво первинного алюмінію в Європі вже сильно постраждало від енергетичної кризи. Якщо ми скоротимо виробництво ще сильніше, виникне ризик повного зникнення усієї галузі”, – зазначив де Гойс.

Виробництво алюмінію в Європі впало до мінімуму з 1970-х років, пише Bloomberg.

Aluminium Dunkerque Industries France, що належить американській інвестиційній компанії American Industrial Partners, минулої зими вже скорочував виробництво на 15%, проте відтоді відновив обсяги випуску металу.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?