Зверніть увагуОгляд ЗМІ

«Нафтогаз» збільшив видобуток газу за рахунок відремонтованих свердловин

16 лютого 2024, 17:32Новини221

Нещодавно АТ «Укргазвидобування» (УГВ) провело капітальний ремонт і відновило стару свердловину, яка нині додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу

  • Посилання скопійованоlink copied

Група «Нафтогаз» 2023 року на 20% збільшила видобуток із відремонтованих свердловин порівняно з 2021-м – роком до повномасштабного вторгнення, – що стало рекордним показником за останні чотири роки.

«Цей показник на 20% перевищив видобуток 2021 року. Я щиро вдячний фахівцям «Укргазвидобування» і всій команді, завдяки якій цей результат став можливим», – каже глава «Нафтогазу» Олексій Чернишов, слова якого наведено на сайті групи.

Нещодавно АТ «Укргазвидобування» (УГВ) провело капітальний ремонт і відновило стару свердловину, яка нині додатково дає понад 340 тис. куб. м газу на добу.

Як зазначають у компанії, ця свердловина тривалий час перебувала в очікуванні на ліквідацію, проте 2023 року фахівці провели детальний аналіз, переглянули технічні й геологічні ризики і вирішили відновити її за допомогою капітального ремонту.

«Наші фахівці постійно виконують роботу із перегляду й аналізу старих свердловин, які можна повернути в експлуатацію завдяки кращим технічним можливостям, ніж десятки років тому», – зазначив в.о. генерального директора УГВ Олег Толмачов.

Як повідомлялося, УГВ 2022 року видобуло 12,5 млрд куб. м природного газу (товарного), що на 3% менше, ніж 2021-го. За оперативними даними, компанія за підсумками 2023 року наростила видобуток більш ніж на 0,7 млрд куб. м.

НАК «Нафтогаз України» належить 100% акцій «Укргазвидобування».

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Реальний сектор

Статті • Банкрутство
Процедура превентивної реструктуризації обіцяє бути найшвидшою процедурою з існуючих сьогодні процедур банкрутства