Колізії та конфліктиОгляд ЗМІ

Маск “послав” компанії, які відмовилися від реклами в Х

30 листопада 2023, 17:08Новини131

Маск вибачився за свій пост на саміті DealBook у Нью-Йорку в середу, але заявив, що рекламодавці намагалися його “шантажувати”

  • Посилання скопійованоlink copied

Мільярдер, власник соцмережі X Ілон Маск використав нецензурну лексику, критикуючи бренди, які зняли свою рекламу на платформі після скандального допису Маска, в якому він підтримав антисемітську теорію змови. Про це пише The New York Times.

Маск вибачився за свій пост на саміті DealBook у Нью-Йорку в середу, але заявив, що рекламодавці намагалися його “шантажувати”.

Його послання для цих брендів було простим: “Не рекламуйте”, і він кілька разів використав ненормативну лексику, щоб підкреслити свою думку“, – підкреслює видання.

Як зазначає NYT, близько 200 великих рекламодавців, включаючи Disney, Apple та IBM, припинили витрачати кошти на рекламу в X після того, як Маск погодився з постом, який звинувачував єврейські громади в розпалюванні “ненависті до білих”.

Якщо заморожування рекламних контрактів продовжиться, це може коштувати компанії до 75 мільйонів доларів у цьому кварталі, свідчать внутрвшні документи, з якими ознайомилася The New York Times.

Хоча Маск визнав, що тривалий бойкот може призвести до банкруства X, він припустив, що громадськість звинувачуватиме бренди, а не його в краху компанії.

Мільярдер також визнав, що він не повинен був відповідати на той антисемітський пост і “повинен був написати більш докладно, що мав на увазі”.

Агентство Reuters додає, що, відповідаючи на запитання про бойкот рекламодавців, власник X сказав наступне:

Якщо хтось намагається шантажувати мене рекламою, шантажувати мене грошима, ідіть на х*й. Ідіть на х*й. Це ясно? Сподіваюся, що так“.

При цьому він окремо виділив генерального директора Disney Роберта Айгера, який раніше в холі конференції зі сцени оголосив, що не хоче, щоб його компанія була пов’язана з Маском. “Привіт, Боб, якщо ти в залі”, – додав Маск після лайки.

Мене хвилює реальність добра, а не його сприйняття. І всюди я бачу людей, які піклуються про те, щоб мати гарний вигляд, роблячи при цьому зло. До біса їх“, – також заявив бізнесмен, критикуючи рекламодавців.

Нагадаємо:

У звіті Media Matters for America йдеться про те, що платформа розміщувала рекламу великих брендів, таких як Apple, поряд з антисемітським контентом, наприклад, мемами, що зображують нацизм як духовне пробудження, і цитатами Адольфа Гітлера, поданими в надихаючому стилі.

Низка компаній, серед яких Apple, Disney, Comcast, Lionsgate та Paramount Global припинять купувати рекламу на платформі X після того скандалів пов’язаних з антисемітизмом.

Гендиректорка X Лінда Яккаріно не піддається тиску з боку рекламодавців піти з посади, оскільки великі бренди призупиняють свої витрати на рекламі через занепокоєння щодо її власника Ілона Маска та антисемітського контенту.

Соціальна медіа-компанія X (раніше Twitter) подала до суду на медіа-наглядову групу Media Matters, яка виявила, що соцмережа розміщує рекламні публікації поряд з постами, що вихваляють нацизм.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом