Проекти та інноваціїСоцмережі

Квадрокоптер встановив світовий рекорд: він розігнався до 480 км/год (ВІДЕО)

15 травня 2024, 17:07Новини463

Этот материал также доступен на русском

Відеоблогер з Південної Африки зібрав найшвидший у світі квадрокоптер із дистанційним керуванням

  • Посилання скопійованоlink copied

Минулого року інженер із ПАР Люк Белл, який веде власний канал на YouTube, встановив світовий рекорд, зібравши найшвидший радіокерований квадрокоптер із живленням від батарейки: пристрій летів зі швидкістю до 400 км/год.

Блогер вирішив не зупинятися на досягнутому та побив власне досягнення: нова модель під час випробування у квітні 2024 року розігналася до 480,23 км/год.

Над створенням обох моделей Люк працював разом зі своїм батьком Майком Беллом. Про розробку, випробування та проблеми, з якими вони стикалися, інженер докладно розповів у своєму відеоблозі. Успішна модель вийшла не з першого разу: розробники стикалися із загорянням пристрою чи нестабільністю польоту.

Модель, що встановила рекорд, має раму з вуглецевого волокна і зовнішню оболонку, надруковану на 3D-принтері. Також інженери використовували двигуни T-Motor Velox 3115 900KV, регулятори швидкості APD 120A 12S, два акумулятори LiPo ємністю 1800 мАг та польотний контролер Matek F405-HDTE.

Peregreen 2 розігнався з нуля до 300 км/год за дві секунди, досягнувши максимальної швидкості 510 км/год. Але середня швидкість, зафіксована за чотири заїзди, була трохи меншою — 480 км/год. Саме вона була підтверджена та занесена до Книги рекордів Гіннесса.

Для керування дроном Люк використовував FPV-окуляри та дистанційний контролер. Відео польоту знято за допомогою встановленої на борту екшн-камери Insta 360 Go 3.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
"СтягниБорг" автоматично формує документ згідно з вимогами закону

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Нові правила значно збільшують фінансове та трудове навантаження на фонди

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Понад 15% українців володіють криптовалютою і багато з них використовують її щодня

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Звільнення з військової служби через сімейні обставини або інші поважні причини здійснюється за наявності оригіналів документів, що підтверджують таку підставу звільнення