Огляд ЗМІ

Користувачі масово виводять біткоїни з бірж — понад 78% за півроку

28 грудня 2022, 15:15Новини398

Binance втратила найбільше біткоїнів за рік

  • Посилання скопійованоlink copied

У другому півріччі 2022 з рахунків криптовалютних бірж було виведено близько 550 000 біткоїнів — криптовалюту перевели на холодні гаманці. В результаті кількість ВТС, що зберігаються на біржах, скоротилася до 22% від загального обсягу пропозиції на ринку.

За даними аналітичної компанії Glassnode, лідером з виведення флагманської криптовалюти стала Binance — фірма Чанпена Чжао втратила понад 90 000 BTC. Друге місце дісталося дітищу Браяна Армстронга — з Coinbase вивели близько 200 000 BTC. Збанкрутіла біржа FTX втратила понад 70 000 BTC ще до того, як кошти були заблоковані, а Сем Бенкман-Фрід — арештований.

Експерти Glassnode зазначають, що на початку 2022 року позабіржове зберігання BTC було зафіксовано на рівні близько 14 млн одиниць, проте станом на грудень воно перевищило 15 млн. Аналітики дійшли висновку, що 78% BTC, які циркулюють на ринку, зберігаються на холодних гаманцях.

Попри те, що Binance втратила найбільше біткоїнів за рік, гендиректор криптобіржі навіть агітував людей зберігати криптовалюту на персональних гаманцях після краху FTX. Чанпен Чжао зазначав: «Самостійне зберігання активів — це фундаментальне право людини. Ви можете робити це будь-коли, проте, переконайтеся, що зберігаєте свою криптовалюту правильно. Розпочніть з невеликих обсягів, щоб ознайомитись з технологіями та інструментами для зберігання. Помилки можуть коштувати дорого».

Глава Binance наголосив, що користувачі можуть продовжувати довіряти криптовалютній біржі, адже Binance не має кредитів, не видає позики на своїй платформі й сама нікому не заборгувала кошти. Крім того, біржа не використовує гроші клієнтів для отримання додаткового доходу. «Якщо всі клієнти виведуть кошти з нашої біржі, ми просто закриємо платформу. У нас багато інших прибуткових напрямків бізнесу», — підкреслив Чжао.

Джерело

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У полі зору міжнародної спільноти найголовніше в галузі безпеки – битва проти рашизму

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро