Канада, Швеція та Люксембург підтвердили свою участь у Глобальному саміті миру

14 травня 2024, 11:15Новини61

Этот материал также доступен на русском

Канада очолює Міжнародну коаліцію за повернення українських дітей, тому участь цієї країни в Саміті миру принципово важлива для возз’єднання тисяч людей з рідними.

  • Посилання скопійованоlink copied

Президент України Володимир Зеленський провів телефонні розмови з премʼєр-міністрами Канади, Швеції та Люксембургу Джастіном Трюдо, Ульфом Крістерссоном і Люком Фріденом, які підтвердили свою присутність на Глобальному саміті миру у Швейцарії.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

“Глава держави розповів лідерам про ситуацію на фронті та нагальні потреби, зокрема посилення ППО. Він подякував співрозмовникам за надання оборонної допомоги, підтримку Глобального саміту миру та готовність об’єднати зусилля для залучення до заходу якнайбільшої кількості країн”, – сказано в повідомленні.

Зазначається, що Канада очолює Міжнародну коаліцію за повернення українських дітей, тому участь цієї країни в Саміті миру принципово важлива для возз’єднання тисяч людей з рідними.

“У розмові з Премʼєр-міністром Швеції ішлося про наповнення наступного пакета оборонної підтримки та підготовку до саміту Україна – Північна Європа”, – сказав Зеленський.

З очільником уряду Люксембургу Люком Фріденом було обговорено можливості фінансування з боку Люксембургу оборонної допомоги для України.

“Готуємося зафіксувати це у двосторонній безпековій угоді”, – сказав президент.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?