Зверніть увагу

Incrypted Talks: Інноваційний формат дискусій від українського криптомедіа Incrypted

23 липня 2023, 18:36Новини193

Ця нова форма зустрічей створена для криптоком’юніті, що об’єднує як українських, так і іноземних експертів

  • Посилання скопійованоlink copied

Відоме українське крипто-медіа Incrypted, що спеціалізується на тематиці блокчейна, новин криптовалют та штучного інтелекту, впроваджує нову ініціативу під назвою Incrypted Talks.

Ця нова форма зустрічей створена для криптоком’юніті, що об’єднує як українських, так і іноземних експертів. В рамках проекту Incrypted Events, Talks спрямовані на підтримку розвитку Web3 в Україні.

Перший захід, Incrypted Talks 1.0, запланований на 5 серпня, зосереджений на темі “Трейдинг, дропи та мультиаккінг”. Зустріч відбудеться з 17:00 до 21:00 в UNIT.City, корпус B12.

Реєстрація розпочнеться о 16:00.

Квитки можно придбати тут.

На цій сесії виступлять відомі експерти, зокрема Владислав Грицищенко та Дмитро Малишенко з CryptoSale, Костя Кудо з Cryptology, Mister з HAPI, а також засновник Trustee, Вадим Груша, який представить ексклюзивну презентацію запуску криптокарти.

“Ми маємо неймовірний потенціал у сфері криптовалюти та блокчейн-технологій. Наші компанії можуть стати лідерами у галузі і внести вагомий вклад у світову технологічну сцену. Сьогоднішня зустріч – це початок чогось великого, і я запрошую вас брати активну участь, співпрацювати та об’єднуватися для досягнення спільних цілей”, – зазначив Андрій Макаров, співзасновник криптомедіа Incrypted

Запрошуємо всіх зацікавлених придбати квитки та дізнатися більше деталей про подію за посиланням. Будьте в курсі новин та анонсів майбутніх заходів, слідкуючи за розділом Incrypted Events.

Проекти та інновації
Вчора, 12:33 • Новини • Проекти та інновації
Проекти та інновації
Вчора, 11:15 • Новини • Проекти та інновації

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Україна належить до країн, де використання криптовалюти не забороняється, проте законодавче регулювання тільки на стадії становлення

Огляд ринків

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Наш співрозмовник – командир екіпажу БПЛА, капітан, служить у підрозділі аеророзвідки спеціального призначення "КОНДОР" Першої президентської бригади ОП "БУРЕВІЙ"

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В цілях надання компенсації пошкоджене або знищене майно, яке знаходиться в районі бойових дій або на окупованих територіях, прирівнюється до знищеного

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
У межах заходу в Лондоні були презентовані практичні концепції юридичного механізму стягнення збитків

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Фонд регулярно здійснює постачання безпілотних літальних апаратів різного призначення для українських підрозділів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
В розумінні реєстраційного законодавства приватний будинок і земельна ділянка, на якій він розташований, — це різні об’єкти нерухомого майна