Як нарахувати компенсацію при звільненні, якщо протягом року був простій?

16 червня 2022, 16:23Новини443

Этот материал также доступен на русском

Процес обчислення компенсації за невикористану відпустку аналогічний алгоритму обчислення відпускних.

  • Посилання скопійованоlink copied

Держпраці у Дніпропетровській області пояснило, як правильно виплатити працівнику компенсацію за невикористані ним дні щорічної відпустки, якщо йому було оголошено простій і працівник звільняється, зазначає Дебет-Кредит.

Так, процес обчислення компенсації за невикористану відпустку аналогічний алгоритму обчислення відпускних. Тому необхідно використовувати Порядок обчислення середньої заробітної плати, затверджений постановою Кабміну від 08.02.1995 р. №100 (далі – Постанова №100).

Виключаємо з розрахунку ті виплати, які наведені у п. 4 Постанови №100, зокрема, виплати за виконання окремих доручень (одноразового характеру), матеріальну допомогу разового характеру (на лікування, розв’язання соціально-побутових питань), компенсаційні виплати на відрядження тощо.

Вимогами ст. 83 КЗпП визначено, що у разі звільнення працівника йому виплачується грошова компенсація за всі не використані ним дні щорічної відпустки та додаткової (соціальної) відпустки також.

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про відпустки», до стажу роботи, що дає право на щорічну основну відпустку (ст. 6 Закону України «Про відпустки»), зараховуються: зокрема, час, коли працівник фактично не працював, але за ним, згідно з законодавством, зберігалося місце роботи (посада) та заробітна плата повністю або частково.

Як зазначається, вимогами абз. 6 п. 2 Постанови №100 визначено, що під час обчислення середньої заробітної плати з розрахункового періоду виключається час, протягом якого працівники, згідно з чинним законодавством або з інших поважних причин, не працювали, і за ними не зберігався заробіток або зберігався частково.

До цього періоду відноситься час простою не з вини працівника, який оплачувався згідно з умовами ст. 113 KЗпП в розмірі не нижче двох третин встановленої працівникові тарифної ставки (окладу).

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Законодавство

Статті • Влада i люди
Не всі порушення проектної документації під час будівництва будуть автоматично призводити до визнання об’єкту самочинно збудованим, а лише істотні та встановлені законом

Законодавство

Статті • Влада i люди
Скасування Господарського кодексу більше нагадує дивний спосіб лікування головного болю за допомогою гільйотини

Законодавство

Статті • Влада i люди
Пенсія призначається незалежно від тривалості служби

Законодавство

Статті • Влада i люди
Cпрощений режим регулювання трудових відносин дозволяє у трудовому договорі визначати додаткові права, обов’язки і відповідальність сторін

Законодавство

Статті • Влада i люди
Переважно благодійними питаннями опікуються юридичні утворення, тобто саме вони мають виступати податковими агентами

Законодавство

Статті • Влада i люди
Метою закону є регулювання нестандартних форм зайнятості для осіб, які виконують роботу на непостійній основі