Фінляндія продовжує допомагати підрозділам системи МВС, – Денис Монастирський

10 січня 2023, 11:13Новини112

Этот материал также доступен на русском

Крім того, Фінляндія прихистила понад 45 тисяч громадян України у себе, і зараз працює над тим, щоб додатково прийняти людей із Балтійських країн з метою надання їм прихистку.

  • Посилання скопійованоlink copied

У рамках міжнародної співпраці українські рятувальники отримали від МВС Фінляндії броньований мобільний житловий контейнер. В перспективі планується передати для потреб ДСНС 10 таких житлових модулів, – пише Урядовий портал.

Так, 9 січня, Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський провів робочу зустріч із головою МВС Фінляндії Крістою Мікконен, під час якої обговорив напрями співпраці між обома відомствами.

«Ми обговорили гуманітарну місію, зокрема, евакуацію громадян, питання гуманітарного розмінування. Отримуємо від наших міжнародних колег дуже багато допомоги, особливо для наших піротехніків. Крім того, Фінляндія прихистила понад 45 тисяч громадян України у себе, і зараз працює над тим, щоб додатково прийняти людей із Балтійських країн з метою надання їм прихистку. Зараз ми отримуємо броньовані контейнери для особового складу піротехніків, які будуть працювати в найгарячіших точках та на деокупованих територіях задля своєчасного розмінування та скорішого надання можливості людям повертатися до своїх домівок. Вдячний за увагу, допомогу, яку ми отримуємо вже майже рік», – зазначив Денис Монастирський.

Водночас сторони обговорили надання подальшої допомоги у вигляді спеціальних роботів для розмінування та роботизованої техніки для пожежогасіння.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Руйнування фіксуються в різних громадах так, аби зберігались метадані світлин – відтак, це можна приймати як докази в судах

Розслідування

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Російський олігарх Анатолій Локтіонов справді хоче допомогти Україні чи боїться санкцій ЄС…

Дослідження

Статті • Війна з Росією; БОРГ-review
Кожна особа має право звернутись до суду України щодо стягнення майнової шкоди з держави агресора – російської федерації

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Більшість колег та товаришів адвоката Іллі Костіна - це люди, які відчули своє зобов'язання перед Батьківщиною захистити її. Але не всі...

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
В нас, українців, немає шляху іншого, ніж перемога

Війна з Росією

Статті • Війна з Росією
Ключовим питанням дискусії стало: “Чи зможе Україна завдяки допомозі Заходу здобути воєнну перемогу?”