Проекти та інновації

ДП «НАІС» реалізувало можливість автоматичної реєстрації ФОП

12 травня 2021, 18:20Новини53

У 2020 році реєстрація ФОП у середньому займала більше 4 годин від подачі онлайн-заявки до самої реєстраційної дії.

  • Посилання скопійованоlink copied

Державне підприємство «Національні інформаційні системи» оновило програмне забезпечення Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (далі – ЄДР).

Оновленням реалізовано можливість автоматичної реєстрації ФОП через портал Дія, зазначає ДП.

«Сьогодні реєстратори в процесі онлайн-реєстрації ФОП виконують суто технічну функцію – перевіряють достатність надісланої інформації, переносять її в ЄДР та реєструють ФОП. Враховуючи, що онлайн-заявки надаються через портал Дія, наявність необхідної інформації буде перевірятись засобами програмного забезпечення ще на етапі заповнення заявки», – зазначив генеральний директор ДП «НАІС» Олексій Бережний.

Отже, реалізація в ЄДР автоматичної реєстрації ФОП зніме частину навантаження з реєстраторів та пришвидшить отримання послуги громадянами. Як зазначається, у 2020 році реєстрація ФОП у середньому займала більше 4 годин від подачі онлайн-заявки до самої реєстраційної дії.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
"Маємо вчитися працювати, виходячи з реалій сьогодення, а також взаємодіяти між собою й із зовнішнім світом”, — впевнені стейкхолдери сфери банкрутства

Регуляторна політика

Статті • Влада i люди
Жорстку дисциплінарну практику, незважаючи на її подальше успішне оскарження в судах приватними виконавцями, регулятор припиняти не збирається