Огляд ЗМІ

Apple вироблятиме власні дисплеї в 2024 році, відмовившись від Samsung та LG, – ЗМІ

11 січня 2023, 14:28Новини190

Перехід до власного екрана Apple триває вже багато років. Bloomberg вперше повідомив у 2018 році про плани компанії щодо розробки власних дисплеїв. Цей крок завдасть удару компаніям Samsung Display Co

  • Посилання скопійованоlink copied

Компанія Apple планує почати використовувати власні нестандартні екрани в ґаджетах вже у 2024 році, щоб знизити свою залежність від технологічних партнерів, таких як Samsung та LG, а також збільшити кількість власних компонентів.

Про це пише Bloomberg із посиланням на джерела, передає Forbes.

За словами джерел, компанія планує розпочати із заміни дисплея в Apple Watch найвищого класу до кінця наступного року. Екрани оновлюють поточний стандарт OLED – органічних світлодіодів – до технології, що називається microLED, і Apple планує зрештою використовувати такі дисплеї для інших пристроїв, включаючи iPhone.

Зміни є частиною масштабних зусиль із заміни витратних матеріалів Apple вітчизняними деталями, що дасть компанії більше контролю над дизайном та можливостями своїх продуктів.

Технічний гігант вже відмовився від чіпів Intel Corp. у своїх компʼютерах Mac на користь власних розробок і планує зробити те саме з ключовими бездротовими компонентами у своїх iPhone.

Samsung є передовим виробником дисплеїв у світі і випускає власну версію microLED для телевізорів. Але, зробивши екрани власними силами, Apple могла б у довгостроковій перспективі краще налаштовувати свої пристрої та утримувати міцніший ланцюжок поставок.

Перехід до власного екрана Apple триває вже багато років. Bloomberg вперше повідомив у 2018 році про плани компанії щодо розробки власних дисплеїв. Цей крок завдасть удару компаніям Samsung Display Co. та LG Display Co, двом основним постачальникам екранів для годинника.

У порівнянні з нинішнім годинником Apple Watch, дисплеї наступного покоління забезпечують яскравіші та насиченіші кольори, а також можливість краще бачити під кутом. За словами людей, які їх бачили, дисплеї змушують контент виглядати так, ніби він намальований поверх скла. Наразі компанія закуповує екрани у низки виробників, серед яких також Japan Display Inc, Sharp Corp. та BOE Technology Group Co.

Згідно з даними, зібраними Bloomberg, на частку Apple припадає 36% виторгу LG Display. Samsung, яка конкурує з Apple на ринку смартфонів, крім того, що виступає як постачальник, отримує близько 6,6% своїх продажів від виробника iPhone.

Робота під кодовою назвою T159 активізувалася приблизно в 2018 році, і Apple поставила за мету розпочати перехід на екрани microLED вже в 2020 році. Але проект зупинився через високі витрати та технічні проблеми.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Іван Піддубний був тривалий час не лише найкращим борцем світу, а й пристрасним пропагандистом чесності у спорті

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Народні депутати України запропонували називати новітню версію фашизму саме так – рашизмом

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Gоки Закон ще носить декларативний характер для більшості громадян, але процесу отримання компенсацій вже дано початок, а саме - з 22 травня 2023 року

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»