Альфа-Банк запустив повторну ідентифікацію через «Дію»

11 листопада 2021, 10:46Новини206

Этот материал также доступен на русском

Sense SuperApp сам нагадає про необхідність підтвердити чи оновити документи, якщо настав час. Клієнтам, для яких це актуально, висвітиться повідомлення «Почати актуалізацію даних».

  • Посилання скопійованоlink copied

Альфа-Банк запропонував клієнтам можливість віддаленої повторної ідентифікації всього за п’ять хвилин, повідомляє пресслужба фінустанови, – повідомляє Фінансовий клуб.

Раніше кожному клієнту – фізичній особі відповідно до українського законодавства потрібно було надавати банку актуальні дані документів щоразу, коли закінчується термін дії паспорта або настав час замінити фото за віком (25 і 45 років), а також періодично раз на кілька років.

Для цього необхідно було прийти до відділення та зробити копії документів, скориставшись допомогою співробітника банку. Завдяки плідній співпраці Альфа-Банку Україна та Міністерства цифрової трансформації цей процес став електронним у повній відповідності до вимог законодавства: з будь-якої точки світу, через цифровий банк Sense SuperApp, у три простих кроки.

«Таке рішення співзвучне нашій стратегії: спрощувати процеси, робити їх швидшими та доступнішими дистанційно для наших клієнтів. І це було б неможливо без залучення команди Міністерства цифрової трансформації та держави у смартфоні «Дія». За перший тиждень послугою скористалося понад дві тисячі клієнтів, що свідчить про те, що нам вдалося налагодити корисний процес, потрібний та зрозумілий клієнтам. Сподіваюся, невдовзі він стане новим стандартом для фінансової галузі», – зазначив ІТ-директор Альфа-Банку Андрій Гриценюк.

Дистанційне оновлення документів та персональних даних автоматизовано та повністю відповідає всім регуляторним вимогам. Документи змінюються одночасно у всіх інформаційних системах банку.

Sense SuperApp сам нагадає про необхідність підтвердити чи оновити документи, якщо настав час. Клієнтам, для яких це актуально, висвітиться повідомлення «Почати актуалізацію даних». Потрібно перейти за цим посиланням та передати свої оновлені дані до банку через сервіс «Дія» лише за п’ять хвилин.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?