Активи «Златобанку» на аукціоні 4 жовтня: серед них – 25% корпоративних прав у статутному капіталі юридичної особи

23 вересня 2021, 11:44Новини153

Этот материал также доступен на русском

Загальна сума заборгованості за активами становить 7,9 млрд грн. Серед застави за ними – комерційна і житлова нерухомість, розташована в різних регіонах України, земельні ділянки, транспорт тощо.

  • Посилання скопійованоlink copied

Фонд гарантування вкладів виставить на продаж активи АТ «ЗЛАТОБАНК», а саме понад 50 прав вимоги та майнових прав за кредитними договорами, укладеними з фізичними особами та суб’єктами господарювання, частина з яких знаходиться в заставі Національного банку України, дебіторську заборгованість та частку корпоративних прав у розмірі 25% у статутному капіталі юридичної особи. Відкриті електронні торги відбудуться 4 жовтня 2021 року в системі Prozorro.Продажі.

Загальна сума заборгованості за активами становить 7,9 млрд грн. Серед застави за ними – комерційна і житлова нерухомість, розташована в різних регіонах України, земельні ділянки, транспорт, обладнання тощо.

Початкова ціна лоту – 7,9 млрд грн. Торги пройдуть за англійською моделлю аукціону, відкрито і прозоро. Взяти участь у них може кожен охочий, окрім позичальників і поручителів за кредитами.

Більше інформації про лот G3N120729 та умови участі в аукціоні – на сайті Фонду за посиланням, а також на сайті Prozorro.Продажі – за посиланням. Крім цього, детальна інформація про активи представлена в кімнаті даних банку та у віртуальній кімнаті даних, порядок доступу до неї – за посиланням.

Кошти, отримані від продажу цих активів Фонд спрямує на розрахунки з кредиторами «Златобанку».

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?