Проекти та інновації

99% кредитів клієнти зможуть отримати через мобільний додаток

1 червня 2021, 10:57Новини131

Этот материал также доступен на русском

У II кварталі ПУМБ планує реалізувати пілот із «Дією», а повноцінна дистанційна ідентифікація запланована на друге півріччя.

  • Посилання скопійованоlink copied

Заступник голови правління ПУМБ Себастіан Рубай у проєкті «50 провідних банків України – 2021» розповів, що із сучасними технологіями банки концентруються на тому, щоб позичати кошти клієнту в найбільш зручному режимі, – повідомляє Фінансовий клуб.

«Це на 99% буде відбуватися в мобільному застосунку, і клієнт не буде помічати форму – це кредит готівкою, розстрочка або трансакція за карткою. Клієнту не буде цікавим сам кредитний продукт, йому необхідно зручно отримати в будь-який момент доступ до коштів і потім чітко та прозоро погашати заборгованість за кредитними продуктами. Тому головним продуктом, через який ми кредитуємо клієнта, стала кредитка», – сказав банкір.

ПУМБ у 2020 році видав 400 тис. нових кредитних карток. «Через ситуацію в II та III кварталах ми за підсумками року впали на 10% порівняно з 2019 роком, коли видали 450 тис. кредитних карток. Якщо б не ця ситуація, ми б вийшли на 500 тис. нових карток», – пояснив Себастіан Рубай.

У 2021 році ПУМБ планує видати 600 тис. кредитних карток. «Третину нових кредитних клієнтів ми залучаємо через відділення у великих містах і 750 точок продажів у невеликих містах. Ще третина – це картки, які ми продаємо діючим клієнтам. І третину позичальників залучаємо через фізичні мережі, де люди купують товари в розстрочку, яка оформлюється за допомогою кредитної картки. Четвертим каналом стане диджитал», – розповів Себастіан Рубай.

У II кварталі ПУМБ планує реалізувати пілот із «Дією», а повноцінна дистанційна ідентифікація запланована на друге півріччя. «Тоді з’явиться функціональний інструмент віддаленого кредитування», – вважає топменеджер.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Українців хоче чути світ, і люди доброї волі вірять – прийде велика перемога

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Церква отримала у власність нерухомість в Старому історичному місті Таллінна, яка на сьогодні оцінюється більше як 7 000 000 мільйонів євро

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Днями завершився добор на посаду керівника ДП «Національний центр Олександра Довженка»

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Прийняті норми законів в цілому направлені на протидію та запобіганню дискримінації прав людини, пов’язаних саме з трудовими відносинами

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Забудовники перекладатимуть усі додаткові витрати на покупців та інвесторів

Огляд ринків

Статті • БОРГ-review
Як заробляють, на що витрачають, на чому економлять і як кредитуються українці під час війни?