3,5 млн грн заборгованості із заробітної плати було сплачено працівникам минулого тижня

12 серпня 2021, 12:59Новини394

Этот материал также доступен на русском

Найбільшу суму – 846,4 тис. грн – стягнуто органами держвиконслужби Міністерства юстиції у Донецькій області з Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» на користь 11 працівників.

  • Посилання скопійованоlink copied

3,5 млн грн заборгованості із заробітної плати було сплачено працівникам минулого тижня. Завдяки діям органів Державної виконавчої служби, законно зароблені кошти отримали 67 чоловік, – повідомляє прес-служба Міністерства юстиції.

Найбільшу суму – 846,4 тис. грн – стягнуто органами державної виконавчої служби Міністерства юстиції у Донецькій області з Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» на користь 11 працівників. Кошти стягнуто з рахунків боржника. Останнє виконавче провадження приєднано до зведеного виконавчого провадження у березні 2021 року.

425,2 тис. грн стягнуто органами державної виконавчої служби в Одеській області з Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт». Розпочато розподіл коштів між працівниками.

Органи державної виконавчої служби у Донецькій області стягнули з Державного підприємства «Шахта ім. М.С. Сургая» 317,4 тис. грн на користь 6 працівників. Кошти самостійно погашені боржником. Останнє виконавче провадження приєднано до зведеного виконавчого провадження у червні 2021 року.

З початку 2021 року органи державної виконавчої служби Міністерства юстиції стягнули 413,3 млн грн. Заборгованість з виплати зарплати повністю погашена 28 923 працівникам.

Не пропустіть важливе!
Підписуйтесь та отримуйте дайжест новин

Щоденно чи щотижня – обираєте ви!

Думка експерта

Бажаєте стати автором borg.expert?

Матеріали за темою

Мінюст

Статті • Влада i люди
Офіційний запуск Реєстру збитків відбудеться 2 квітня 2024 року

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Майнові права боржника за останні роки стали одним з основних активів боржника, на які можливо звернути стягання в межах виконавчого провадження

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
Верховний Суд неодноразово звертав увагу на поновлення процесуальних строків, пов'язаних з війною

Судова практика

Статті • Стягнення боргiв
6 липня 2023 року в ВР зареєстровано проєкт Закону № 9462 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення положень про судовий контроль"

Арбітражна практика

Статті • Стягнення боргiв
Важливо довести, що знищення або пошкодження об’єкту відбулось внаслідок збройної агресії рф

Виконавча діяльність

Статті • Стягнення боргiв
Маємо в наявності хитрозроблену схему віджимання пенсій у пенсіонерів